Je možno dohledat IP adresy?

Od: Datum: 31.12.16 10:48 odpovědí: 6 změna: 31.12.16 16:03

Měli jsme společný email na seznamu cz. v roce 2015 zalozenou. V červenci však jeden z kolegů z určitých důvodů změnil heslo a tim pádem jsem se nedostal na poštu . Když jsem opět získal heslo a přihlásil jsem se bylo vše vymazáno . Je možné získat informaci po roce a půl ze kteréIP adresy byl obsah vymazán a zda je na Seznamu. cz uložena informace o přihlašování ze všech IP? Děkuji za pomoc J.Mráž

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 31.12.16 11:05
Na seznamu to asi umet budou (nevum, jak dlouho archivuji pristuoy), ale s beznym uzivatelem se nebudou bavit. Leda ze byste byl BIS a vas kolega byl z afriky.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.12.16 12:31

A kde bych se měl na seznamu na to informovat, znáte @? Dškuji JM

Datum: 31.12.16 13:15

Minimálně v zálohách je mít budou, ukládá to zákon. Ale velmi pochybuji, že u schránky zřízené a provozované zdarme je poskytnou. Můžete se zeptat tady: http://onas.seznam.cz/cz/technicka-podpora.html

Datum: 31.12.16 13:20

Na seznamu vám to určitě neřeknou. Musíte přes policii. Ta jediná vám může(možná) pomoci. Na základě vlastních zkušeností s ní vám radím, zamáčkněte slzu a nechte to být. Záleží hodně, o co jde. Jak velkou újmu jste utrpěl, jestli Vám to za to stojí. Po tak dlouhé době, to možná ani poskytovatel už nemá. Je to trest za lehkovážnost. Mít společnou E-mailovou adresu s kýmkoliv, je čiré bláznovství. To už teď ale asi víte, a asi to už nikdy neuděláte..

Od: hm®
Datum: 31.12.16 14:03

To je několik otázek, z nichž ovšem vychází i jedno ponaučení: Asi není úplně rozumné mít společný mail s dalšími lidmi. Pokud to ale nutné je, je naprostým hazardem neukládat si veškeré maily i do svého počítače.

Záznamy o přístupech mít v Seznamu budou. Ale nejspíš ti je nedají a ani se s tebou nebudou moc bavit. Jestli mají i záznam činností z jednotlivých přihlášení, to nevím. Ale docela bych si tipnul, že dosud mají uložené (možná na věky) veškeré ty smazané maily. Jenže, jak už jsem psal, ti je nejspíš nedají.

Datum: 31.12.16 16:03

Ty maily nemusí být nezbytně smazané úmyslně. Některé emailové klienty mají hned po instalaci či přidání účtu přednastaveno "stažené zprávy smazat ze serveru".Tuším i Thunderbird to tak má a není snadné tomu zabránit, protože při přidání účtu to začne ihned samo stahovat, přitom přístup k tomuto nastavení je možný až po přidání účtu. Takže kdo s tím nepočítá, snadno o maily na serveru přijde.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.