Chyba skriptu

Od: Datum: 28.12.16 21:18 odpovědí: 5 změna: 30.12.16 20:17

Dobrý večer rádcové,

prosím o radu s hláškou o chybě skriptu. (viz obr). Provedl jsem normálni údržbu antivirem, CCleaner, něco na malware, a teď mi vyskakuje tato hláška. Nejvíce na FB, když třeba chci napsat zprávu, musím tuto hlášku třeba šestkrát odkliknout než mi to dovolí psát. Neví někdo co to je? Předem dík za radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.12.16 22:14

Já jsem adresy "static.xx.fbcdn.net" a "fbcdn.net" zakázala v souboru HOSTS. Jestli používáte některý doplňěk k blokování reklam, doplňte si adresy do Blacklistu a měl byste mít pokoj.

[Z fbcdn.net se načítají reklamy, k normálnímu (nepoužívám žádné aplikace) fungování Facebooku podle mne není potřeba.]

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.12.16 08:48

Dobré ráno, žádný doplněk k blokování reklam nepouživám, mužete mi prosím poradit s tím souborem HOSTOS? Nějaký stručný postup. Moc děkuji.

Od: alobercz05
Datum: 29.12.16 12:02
Jaký používate prohlížeč? Já programuju svůj a taky tam všude toto běhalo :) nakonec jsem to opravil... chyba je v prohlížeči... použijte chrome, edge, explorer a nebo mozilu... nic jiného
Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.12.16 09:06

Používám Explorer.

Datum: 30.12.16 20:17

Podívejte se sem, řešilo se tam odstranění reklamních banerů, vložila jsem tam ukázku svého souboru host. Pro jistotu si ale původní soubor někam zazálohujte pro případ nějakých problémů.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.