Instalace aplikace viber do notebooku

Od: Datum: 22.12.16 23:38 odpovědí: 7 změna: 26.12.16 14:16

Dobrý den, poradí mi někdo, jak nainstalovat, zprovoznit a používat v notebooku aplikaci " viber "?

Mám operační systém Windows 8,1. Díky moc za každou radu. Aleš.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.12.16 09:11
Oni sice tvrdí že aplikace pro Windows je ale funkčnost je pofidérní. Prográmek se instaluje ale pro jeho použití je potřeba mít wiber spuštěny v mobilu. Prográmek v počítači vygeneruje QR kód, ten se mobilem nafotí a počítač pak dostane přístup ke kontaktům a historii chatu v mobilu. Pak se už dá psát přes počítač a mobil klidně vypnout. Myslím ale že ta chujovina v PC běží jen do doby než to vypnete nebo restartujete a pro další spuštění se celá šaškárna s QR KÓDEM musí absolvovat znova.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.12.16 10:34

Naskenovat QR kód stačí jen poprvé. Poté už program normálně funguje.

Od: alesp
Datum: 23.12.16 21:59

No a to znamená, když nemám viber v mobilu, tak ho nemůžu používat ani v PC - notebooku? Anebo to jde " nějak " zprovoznit i bez instalace v mobilu. Pokud ano, jak? Díky. Aleš.

Datum: 23.12.16 22:12
Já si kdysi na comp s Win nainstaloval BlueStacks.Měl jsem pak na compu i Android.No a pak už si přes účet na Google Play stahnete ten Viber.Nebo cokoliv jiného.
doplněno 24.12.16 15:05: Já také nejsem IT odborník,takze program pro mě našel vyhledávač Google.
Nabidl ho ke stažení,poté se program otevře dvojitým poklepáním na jeho ikonku a spustí se instalace.
No a pak už se jen řídíte pokyny na obrazovce.
Ty pokyny mohou být v angličtině,uz si nevzpominam.
Jednodušeji nevím jak bych to popsal.

Datum: 24.12.16 09:57
Díky za info, a kde mohu najít a stáhnout Vámi zmiňovaný BlueStacks, a jak se ovládá? Nejsem IT odborník, díky. Aleš.
Datum: 25.12.16 22:39

Díky za radu, zkusím to. Aleš.

Datum: 26.12.16 14:16
Musím dodat že bluestack je emulátor systwmu android takže pak po dobu emulace v počítači běží dva systémy a tomu musí odpovídat i výkon procesoru. Já měl problém ho spustit na core i3 i když jde o poměrně moderní procesor. Na otázku jestli to nejde bez androidoveho telefonu můžu dodat že stačí instalace na jakémkoli androidu. Třeba na tabletu bude li k mání.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.