Firefox - ve které složce je určitá záložka?

Od: Datum: 15.12.16 12:29 odpovědí: 6 změna: 15.12.16 19:07

Zdravím.
Používám Firefox. Mám záložku třeba e-karta. Když napíšu do hledání v záložkách e-karta, tak mi ji najde. Jak ale zjistím, ve které z několika desítek složek je? Na to jsem nepřišel. Poraďte.
Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.12.16 15:16
avatar

Otevřete si "Knihovnu záložek*" , kterou můžete libovolně upravovat → přesouvat nebo kopírovat jednotlivé záložky do různých složek, vytvářet nové záložky i složky.

Výsledný soubor můžete vyexportovat do HTML a uložit jako zálohu. Ze souboru můžete záložky načíst např. po nové instalace Firefoxu, nebo do jiného prohlížeče (Opera, Kmeleon, ...)

* Doufám, že se to jmenuje knihovna záložek, nemám teď Firefox po ruce...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.12.16 16:27

Pro zálohování nejen záložek používám starý, dobrý MozBackup. Ale já nechci zálohovat. Chci najít tu konkrétní záložku "e-karta". Je v kterési snad 100 složkami a v každé desítky záložek.

Od: ben®
Datum: 15.12.16 16:46
avatar

Dobrý den, šel bych na to "od lesa" - tedy, vytvořit si novou záložku a zapamatovat si datum a čas jejího vytvoření. Potom pomocí manažera souborů Total Commander (a tam nastavení řazení složek a souborů podle datumu) bych prohledával složky ve Firefoxu, až by ta nová měla být jako první (snad i složka, když se změní její obsah) a i ten nový soubor. Nyní jsem to nezkoušel, ale mohlo by to fungovat (a možná to nebude ani tak zdlouhavé, jak to vypadá). Zdravím!


doplněno 15.12.16 18:13:

danton - ono se zdálo, že neznáte ani název složky. Pokud znáte název složky, tak už by neměl být problém soubor v ní nalézt. Ovšem, ten "trik" (viz další rada) jsem neznal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.12.16 19:07

Já jsem neznal název složky. Jen že záložka je "e-karta", ale kde se nachází, ve které složce ne. Až teď podle posledního tipu už to zjistím.

Datum: 15.12.16 17:51

Nalezenou záložku otevřít /zobrazit/ stránku a pak kliknout na hvězdičku /"přidá tuto stránku do záložek (Ctrl+D)"/ a ukáže se , kde je ta záložka /stránka, adresa/ uložena, místo uložení lze případně změnit.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 15.12.16 18:10

Díky, funguje to. Už vím po letech, kam jsem ji zašil... *ua*

A díky i ivzez a ben za snahu pomoci.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.