Script mě otravuje

Od: Datum: 07.12.16 00:07 odpovědí: 12 změna: 16.12.16 17:14

Každou chvilku se mi objeví chybová hláška:

Skript na této stránce je buď zaneprázdněn nebo přestal reagovat. Nyní můžete skript ukončit, otevřít v debuggeru nebo počkat, zda se dokončí sám.

Skript: https://www.facebook.com/rsrc.php/v3/yI/r/AcCrj2P4DRJ.js:42

Pak ještě jestli chci počkat, nebo script ukončit. Mezitím se prohlížeč seká a meodpovídá. Kde je PROSÍM chyba?

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.12.16 08:46
avatar
Bude chyba ve skriptu.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jarina
Datum: 07.12.16 08:50

Nebo je pomalý procesor -(a jaký je OS a broswer nevíme taky) a přirozeně vyprší watchdogy a timeouty a hlásí to tyhle problémy. Ostatně stránka facebooku narostla do obrovské komplexity.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tonik333
Datum: 07.12.16 09:11

Procesor je silný, dají se hrát i lepší hry. OS mám win 10. Můžu to nějak zlepšit?

Datum: 07.12.16 09:50
avatar

Zdravím,

aktualizujte si prohlížeč na nejnovější verzi. Updatujte Shockwave/Adobe flash player/Java.

Nesdělil jste nám stále Váš prohlížeč. Pokud máte Firefox, tak níže:

1) U Mozilly do www řádky napište about:config, klikněte na risknu to/dám si pozor (nebo jak to tam je), do vyhledávacího pole vpište dom.max_script_run_time, pravým myšítkem dejte modifikovat a přepište hodnotu na 20. Restartujte Firefox.

2) Stáhněte si doplňky Adblock, Adblocker Ultimate, Ghostery (v Advanced Blocking zaškrtněte blokovat vše). Nedůležité skripty, bordel Vám to zakáže, aby zbytečně nezatěžoval FF.

Jinak je to vina Facebooku (ne prohlížeče), jelikož je to aplikace velmi hutná, spotřebuje hodně dat.

btw. Bylo by možné sem hodit screen okýnka s chybou?


doplněno 07.12.16 16:06:

jj. Čudlíkem Blokovat vše nechte automaticky označit všechno fajfkou (01; 02; 03; 04). Beztak je to všechno špiónská analytika, výkon žrací balast. Až narazíte na něco, co budete chtít "odblokovat" (může k tomu dojít - diskuzi, komentáře, jiný objekt), tak to lze samozřejmě povolit, udělit tomu výjimku.

Snad něco z toho zabere. Dejte vědět, jestli to stále zlobí.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: tonik333
Datum: 07.12.16 10:23

Děkuji, provedeno. U těch Ghosterů zaškrtnout blokovat vše u všech nabídek až dolů?

Screen hodím pokud ještě okénko naskočí.

Od: jarina
Datum: 07.12.16 10:33

IMHO LOL."Hodně dat." To je také možné, ale nijak jstem to nezkoušel. Spíš hodně prostředků - obsazené paměti tabu prohlížeče

Další věc- předpokládám že problém v procesoru není (asi by sis všiml, že vše trvá déle), ale ani se silným procesorem (což je vágně relativné pojem, například amd jsou žalostně single thread pomalé, ale zase běžně dělají vícejádra) , silný procesor může nějakou podivnou chybou běžet zamrzlý na nízké frekvenci nebo mít nastavený CMod throttling. Ono je pak záhadně divně podivné, když pak se notebook spouští 3 minuty, protože sice 3.3 GHZ procesor jede na 2.1 GHz a k tomu ná throttling na 12.5%

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tonik333
Datum: 08.12.16 10:04

Tak je to bohužel mnohem horší. Hlášení o scriptu už sice nevyskakuje, ale vše trvá mnohem déle. Pořád to zamrzá, nebo se to dlouze načítá.

Datum: 08.12.16 10:48
avatar

A když Firefox spustíte/restartujete se zakázanými doplňky, frčí Vám plynuleji?

Zkusíme ještě: vepsat about:config, dám si pozor/risknu to, vyhledat network.http.pipelining, nastavte na TRUE, dále najděte network.http.pipelining.maxrequests, hodnotu pozměňte nejdříve na 8 a pak příp. na 64, restartujte prohlížeč, prozkoušejte, s jakým číslem to jede rychleji... zdali pocítíte zrychlení.


doplněno 08.12.16 11:09:

Taktéž bych zkusila v centru síťových připojení nastavit napevno DNS od Googlu (8.8.8.8 a 8.8.4.4), příp. jiná DNS (čas od času je měním, pokud pociťuji slemejší tempo, občas to pomůže).


doplněno 09.12.16 21:13:

Rovněž nevlastním NASA NTB (stolní gamingové PC mi momentálně nefunguje, nejsou finance, musím zatím užívat horší NTB), na dnešní dobu je to téměř fosílie. A i přesto je rychlost prohlížení snesitelná, i ve více panelech (instalovány doplňky, blokátory reklam, trackerů, webových štěnic, zakázán start nepotřebným procesům v CCleaneru).

Ono by nebylo na škodu nechat systém projet na příp. "nezvané hosty" -> Pozavírejte okna, jelikož při skenu dojde k ukončení všeho běžícího, plus i restartu PC.

Čisticí aplikace tahejte ----> Malwarebytes Anti-Malware free (sken, vlastní sken, označit disky + i hledat rootkity, smazat havěť), RogueKiller Anti-Malware Free (scan, start scan, zafajfkovat vetřelce, smazat/delete), Junkware Removal Tool (stisk libovolné klávesy a čekat na čistku), AdwCleaner (klik na skenování, poté vyčištění).

Ohodnoceno: 1x
 
Od: tonik333
Datum: 08.12.16 11:06

Zkusím až zítra. Zatím děkuji.

Od: rubko
Datum: 08.12.16 12:33

Pokud se jedná o Firefox což by se z této diskuze dalo usoudit, ale tazatel nám to z nějakých důvodů nechce prozradit tak mívám občas stejný problém. Dělalo mi to už s Windows 7 a je to stejné i ve Windows 10 který mám nyní. Zjistil jsem, že mi to dělá většinou když mám ve Firefoxu otevřené více panelů a oken. Je to možná zlozvyk, ale bohužel jsem takto zvyknutý pracovat s prohlížečem abych podle potřeby mohl snadno a rychle přecházet z jedné stránky na druhou. Podobně mi takto spomaluje celý počítač i IE ale s tím rozdílem, že ni to nezobrazuje žádnou chybovou hlášku. Připadá mi to, že prohlížeče sice mají možnost otevřeni současně více panelů a oken, ale jejích tvůrci asi příliš nepředpokládají, že by to někdo ve větší míře používal.


doplněno 09.12.16 20:09:

jarina: Nemám nějaký super rychlý počítač, ale nemyslím si, že by ty problémy způsobovala rychlost mého počítače.

Jinak jaký je to jazyk kterým píšeš? Nedokážu to rozpoznat. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jarina
Datum: 09.12.16 19:57

nen, to asmi máte pomalý počítače, zaplěnnou ram, které je málo a pak to swapuje. Navíc single htread firefox je zpomalon ještě víc

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivy5®
Datum: 16.12.16 17:14

Používám Firefox a mám uplně stejný problém -chtěla jsem udělat to co se tu radí ,ale pak si přečetla ,že je to ještě horší -zpomalit PC nechci,takže nebudu raději riskovat -nebo napište co udělat určitě a co PC jistě nezpomalí ,zatím jsem vymazala historii -mám vše docela rychjé,pouze když objednávám na Tesco online potraviny tak je to utrpení -to je pomalé strašně a dlouhodobě to dělá to samé.Ovšem hláška ta samá co Vám se mi objevuje už téměř stále :( až Vám nějaká rada pomůže prosím napište tady co zabralo -děkuji moc

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.