Pořád mi chodí SPAM - help

Od: Datum: 30.11.16 15:55 odpovědí: 7 změna: 08.12.16 08:15

dobrý den

máme založenou internetovou stránku "nasekapela.info" a zalozili jsme si pod ní email "nasekapela@nasekapela.info". Z toho mejlu je rozesiláno na naše soukromé mejly. Si myslím nic neobvyklého.

Ale od minulého pátku nám začaly chodit spamy a to i 20-30 denně. V předmětu ***SPAM***ìÉÔÙÅ ÄÉÓËÉ É Á×ÔÏÛÉÎÙ anebo za těmi hvezdičkami podobné nesmysly. Jinak uvod předmětu vždycky ten sám. A když se dívam na přijemce, tak buďto je to přímo na naš email nasekapela@nasekapela.info, anebo np 12albinomarcondes754885@nasekapela.info.

kdo pošle na ten naš skutečny, to rozumím že to dojde, ale když si někdo před zavináčem něco vymyslí a taky to dojde...to je divne.?

nikde sme nic neregistrovali, a odesilatel z těch asi 100 emailu je pokažde jiny. Ale furt to jsou nesmysly napsane. Takže nějaky roboti. Ale jak prosim něco takové jde omezit, zrušit? Jak sem psal, do čtvrtku nic a od pátku bum.

děkuju za jakoukoliv pomoc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 30.11.16 15:58

asi bych změnil název na "vašekapela" a Vašekapela@vašekapela.info ... Připadne mi tento příspěvek spíše jako pokus o reklamu...

Nebo neumíte zadat v mailu "SPAM"?

doplněno 30.11.16 16:07:

Například v Outlooku máte možnost zadat "nevyžádaná pošta". Na @seznam.cz je to SPAM, stejně jako @volny.cz, na @gmail.com je také spam... neznám daný webhosting, ale i tam by při užívání přes outlook něbo nějakého messengera mělo jít blokovat zprávu. případně všechny od domény "@xy.com" ...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.11.16 16:01

žadna reklama, jen nechci zadavat název te naši kapely, tak jsem to napsal tak jak vyšlo. Tento email neexistuje, enbo neni náš...to je jen pro přiklad

jak to myslite zadat v meilu spam? naš email je na webmailu přez jeden hosting

Datum: 30.11.16 17:23

i webmaily maji antispam. A prave ten Vam upravil predmet na ****SPAM****blablabla ... takze Vam uz jen staci prihlasit se do webmailu a nastavit si filtr, ktery bude hazet cokoliv obsahujici v predmetu ****SPAM***** do koše.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.11.16 18:06

no koukám ale nenalezam na webmailu nějaky filtr na cokoliv(thosting). musim napsat asi na podporu.

děkuju

doplněno 30.11.16 18:23:

jen se chci zeptat, jak je možné když můj email je abc@abc.info, a když někdo pošle spam na xyz@abc.info, tak stejně mi to přijde? tomu nerozumím

Datum: 30.11.16 23:31

Tomu se říká nemýlím-li se doménový koš. Pokud ho v nastavení e-mailu neodškrtnete, budou Vám chodit emaily na JakoukolivAdresu@VašeDoména.cz (na všechno, co někdo napíše před zavináč.

Pokud ale doménový koš zrušíte, nedojdou Vám ani e-maily, v nichž někdo jenom udělal překlep... Musíte si vybrat, co Vám vadí víc.

Než napíšete na podporu, přihlaste se do schránky ve webovém rozhraní (v prohlížeči), projděte si všechny možnosti nastavení a vyzkoušejte, co Vám bude vyhovovat. Filtr tam nenajdete, musíte si jej sám vytvořit a zapnout.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.12.16 18:46

domenovy koš jsem odstranil, děkuju

ten filtr nějak budu muset nastavit, ikdyž koukam že nic podobneho tam nevidim,

doplněno 02.12.16 18:53:

našel jsem v nastavení vzhledu něco takového, vše je česky jenom tohle zustalo anglicky, pomužete mi prosim? neumím anglicky a doslovně překladatel moc nepomuže... zaškrtel jsem teda první 2 okénka...a v třetím jsem tal možnost odesílání do koše...stačí tohleto nebo ještě něco navíc?

děkuju za pomoc

Datum: 08.12.16 08:15

dokazal by mi prosím někdo poradit s tím zabezpečením? jestli to tak je dobré? protože mi dále do schránky chodi denně emaily ***SPAM***ìÉÔÙÅ ÄÉÓËÉ É ale už jen cca 5 denně, diky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.