Tablet lenovo yoga 2 8 32gb

Od: Datum: 23.11.16 21:18 odpovědí: 8 změna: 31.01.17 21:51

Dobrý večer,existuje pouzdro s klávesnicí por tento tablet? Má OS Windows,ne Android. Děkuji

https://www.smarty.cz/Lenovo-…nypen-32GB-Wi-Fi-cerny-p17137

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: aliexpress
Datum: 23.11.16 21:52
Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.11.16 17:13
Pokud tazatel neumí na jakémkoliv českém eshopu napsat do vyhledávače "obal yoga 2", tak jsem si na 100% jistý, že odkaz na anglický eshop, kde si to musi objednat z Činy a zaplatit bank.prevodem či kreditní kartou mu bude nanic.
Zelený Marťan má taky velký výběr.

Datum: 24.11.16 22:27

Otázka zní zda existuje. Odpověď je, že existuje

Datum: 24.11.16 23:11
Ano. Souhlasím. Na hrubý pytel...

Datum: 31.01.17 19:03

Vaše blbé kecy na Poraďte.cz nemají na rozdíl od aliexpress žádný přínos . Pokud se tímto stylem nebudete zúčastňovat debat,vůbec to nebude škoda. Své ego si hoňte někde jinde...

Datum: 31.01.17 21:14

Není třeba hned útočit. Nemyslíte? Já napsal jen reakci na anonymního rádce, který poslal odkaz, kde žádaný produkt seženete, kterým porušil pravidlo Z4, této poradny, na které již skoro 10 let osobně radím lidem.

Apropos...pokud jste natolik šikovný, že si umíte vybrat a vyhledat na internetu tablet, tak mi uniká, proč si nevyhledáte i onen obal. Nicméně přišla rada a já jen metaforicky napsal: "chytrému napověz..."

Datum: 31.01.17 21:51

Z4 si představuji jinak. Myslím, že odkaz je zcela konkrétní

Od: vojtal
Datum: 26.11.16 21:10

Originální pouzdro s klávesnicí pro tento model neexistuje.

Vojta, Lenovo Ambasdor

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.