Problém s wifi

Od: Datum: 23.11.16 17:43 odpovědí: 5 změna: 25.11.16 19:27

Dobrý den mám problem s wifi koupil sem si novou wifi a po pripojení mi vše normalne fungovalo asi po měsíci internet funguje ale nelze přehrat filmy,spustit videa, spustit treba hry na facebooku a některé stranky jako by je to načetlo z pulky. Po přehození zpět na starou wifi vše jde. Nevěděl by někdo proč se to rozbilo

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.11.16 22:55
To je jako bych se zeptal, proč nejede auto. Těžko odpovědět. Zkusil bych znovu nastavit nový router po továrním nastavení. Taky se může hádat kanál s sousedem...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.11.16 09:23

Po připojení nového routeru jsi provedl konfigurace a nebo to bylo na prasáka jen připojené a zapnuté v defaultu?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.11.16 12:51

ahoj nevím co to je presne defaultu ten novy router sem jen pripojil a fungoval sam od sebe on teda funguje jen u her a videi to po mě chtelo flash player,ten mam ale jako by prez tu novou nefungoval nic jineho sem s ním nedelal kromě resetu

Datum: 24.11.16 14:28

Aha, takže pěkně na prasáka, bez nějakého nastavení. Přesně kvůli lidem jako jsi ty se musím rozčilovat když zaruší někomu síť, která do té doby jede v pohodě a to je teď tvuj případ (a já pak stále hledám kanály na které migrovat). Takže se laskavě přihlaš z webového rozhraní na router, a nastav si tam věci jako:
- SSID (název sítě)
- WPA2 šifrování
- klíč k wifi
- kanál na kterém wifi vysílá, to se nedělá od oka, ale proskenovat programem (inSSIDer, Vistumbler) a podle toho co máš okolo tak určíš kanál. Lze i auto, ale to není úplně spolehlivé
- heslo do routeru
- případné další konfigurace jako WAN (což asi nepotřebuješ když dostáváš IP z DHCP od poskytovatele), případně LAN

Ono to není tak těžké, ale není to brnkačka jako si přinést tablet, chce to vědět co děláš

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.11.16 19:27

Tak sem to tak nejak udelal jen ty programy ty sem nepochopil 2 to naskočilo hned po tom nastavení asi na 10 minut zničeho nic to zas vypadlo a po cca hodine zase samo naskočilo to už šlo delší dobu asi zhruba 4 hodiny pak zase nic.. necham to na tu starou a někoho si na to pozvu Chtěl bych vám aspon poděkovat za snahu

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.