Jak nejjednodušeji vytvořit WWW?

Od: Datum: 23.11.16 08:45 odpovědí: 4 změna: 23.11.16 10:50

zdravím,

potřeboval bych si vytvořit jednoduchou internetovou prezentaci - jen základní info: činnost, kontakt + nějaký tématický obrázek. Chci si to vytvořit sám a chci mít také možnost si to sám dále upravovat. Jsem schopen se naučit cokoliv, ale s tímto nemám žádné zkušenosti a také mi jde o minimalizaci času, který tomu budu muset věnovat. Máte někdo nějaký tip/radu jak dospět k cíli?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.11.16 08:58

MS Word a uložit jako webovou stránku ;)

nebo

OpenOffice a uložit jako webovou stránku :-D

Ohodnoceno: 1x

Od: rv
Datum: 23.11.16 09:20

Tek se podívej na nějaký návod - třeba http://www.tvorba-webu.cz/html/struktura.php

Těch pár řádků můžeš napsat třeba v notepad.exe, uložíš jako moje_stranka.html a pak zkusíš otevřít v nějakém webovském prohlížeči i-explorer, firefox, chrome.

Ohodnoceno: 2x

Od: kakamila
Datum: 23.11.16 09:51
Vyrobit není problém...
Ale pokuď to chceš někam "pověsit", tak si zaplať doménu a buď vlastní PC nebo placený prostor na Webu...
Ohodnoceno: 0x

Od: jj584
Datum: 23.11.16 10:50

Zdravím,

já pro tvorbu webových stránek používám redakční systém Wordpress. Stačí mít doménu a webhosting, na kterém budou nahrány soubory webových stránek.

Pak stačí nainstalovat wordpress do FTP webhostingového serveru (existuje spousta návodů a někteří poskytovatelé umožňují nahrání Wordpressu na FTP automaticky prostřednictvím pár kliknutí na jejich webu) a pak už si web poskládáte velice snadno. Jsou k dispozici tisíce různých šablon webů, ze kterých stačí jen vymazat text a vložit vlastní, stejně tak je to i s obrázky a dalšími objekty.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.