Fleška - uložení dat

Od: Datum: 20.11.16 16:01 odpovědí: 2 změna: 20.11.16 18:09

Používám flešku "Integral" 16GB a používá ji hlavně na přenos různých dat a složek mezi dvěma počítači - na jednom je W-XP Home a na druhém W10. Všechno bez problémů fungovalo skoro celý rok.

Najednou se stalo, aniž bych v PC něco měnil, že mi na flešku nejdou ukládat data, protože mám zakázaný přenos a ukládání dat. Ve vlastnostech ale nic zakázaného nemám, ani jsem tam nenašel způsob jak to povolit. Na jiné flešky (mám ještě 2) ve stejném USB data ukládat jdou. Fleška je při tom funkční, protože data tam uložená stahovat nebo otevírat jdou - jen nejdou ukládat další nebo doplňovat data tam již uložená.

Nevíte čím to je a jak tento problém odstranit?

Za Vaše rady předem děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 20.11.16 17:56
avatar

Dobrý den, flashka asi jen nezapisuje nová data - může být poškozená. Zkuste vše z flashky zkopírovat (nepřesouvat) do nějaké složky na HDD a potom flashku znovu zformátovat (plné a pomalejší formátování). Pokud se formátování nezdaří, tak bude flashka poškozená. Pokud se zdaří, můžete ji vyzkoušet a vrátit data zpět. Ovšem, obecně platí data si zálohovat a nespoléhat na jednu flashku. Zdravím!

P.S. Formátujte pod účtem, kde máte práva administrátora.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jmlc®
Datum: 20.11.16 18:09
avatar

již několik flash disků přesunem na WXP a W7 jsem odrovnal - z nějakého důvodu prostě v jednom šla, ve druhém šla, v jednom už zase ne - flashdisk k.o. bez nápravy...

nechápu to, jen jsem přiložil do kotle problémů kompatibility Woken

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.