Problém s programem FREERAPID?

Od: Datum: 19.11.16 15:22 odpovědí: 4 změna: 19.11.16 22:29

Zdravím všechny tuhle otázku bych chtěl nasměrovat hlavně uživateům programu. Program je super slouží jak má ale poslední dobou hlavně z uložto mi vypisuje u souborů co přidám do fronty - CHYBA-soubor na serveru není k dispozici. Samozřejmě tam je a normálně se stáhnout dá ale já třeba naklikám 10souborů z toho 6 stáhne v pohodě a zbytek napíše chybu. Nevíte kde by mohl být problém žádnou freerapid komunitu forum nebo něco podobnýho sem nenašel tak se ptam tady diky moc za odpovedi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.11.16 15:34

Já to znám trošku jinak. Než se FRD dostane ke stahování, tak soubor z uložto zmizí. Další den se tam ale zase objeví. Takže podle mě to není problém s FRD.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.11.16 15:46

Ze by nejaka finta z ulozto to by mohlo byt zkusim soubory nechat ve fronte a zkusim zitra ci pozitri jako normalne tam ty soubory porad jsou jen to pise tuhle hlasku tak nevim jednou stahnout soubor jde pak ne je to divny...

Datum: 19.11.16 15:48

Zdravím,

stačí, aby byl download link bonznutý, aby FRD zahlásil "file is not available", program ví, že už jej nestihne stáhnout včas. Pokavad se soubor vygenerenuje nanovo, tak jej FRD nezachytí, logicky, jelikož bude adresa obsahovat nové unikátní IDčko. Musíte ji v seznamu obměnit.

Ke kolizi rovněž dochází, pokud používáte agresivní antivir, např. MBAM, občas to skřípe s načítáním odkazů ze zippyshare a MEGA.

Datum: 19.11.16 22:29

Ano, teď to dělává. Ulozto se snaží právě těmto downloaderům bránit, zavedlo i nový typ captcha. Zdá se mi, že i zkrátili interval, po který můžete z vygenerované adresy stahovat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.