1x

Žlutý otazník

Od: Datum: 15.11.16 16:59 odpovědí: 5 změna: 15.11.16 20:11

co mám udělat aby zmizel tento žlutý otazník?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 15.11.16 17:12

pravé tlačítko myši na "řadič" - vyhledat on-line. Pokud nenajde ovladač microsoft, pak nejjednodušší verze je doinstalace programu "slimdrivers" - ten to najde, nainstaluje. Při instalaci programu slimdrivers ale dejte pozor na další "programy zdarma" - a po doinstalaci ovladačů ho odeberte přes ccleaner

doplněno 15.11.16 18:59:

bohužel jsem v práci a nemůžu on-line pomoct. Napadlo mne ale několik možností.

1) NTB - pokud je to na noťasu, může tam být tlačítko vypnutí WIFI

2) chybné nastavení sítě - je napojeno k routeru přes kabel?

Zkuste alespoň improvizaci - pravé tlačítko myši na ikonku "odpojené sítě" v pravém dolním rohu, dát "odstranit potíže" a postupovat formou pokus omyl...

doplněno 15.11.16 19:39:

nejprve bych pohledal, jestli nemáte tlačítko na zapnutí-vypnutí wifi - na jednom aceru bylo takové mačkací vepředu, na jednom fujitsu bylo posunovací na boku ...

pak možná ovládací panely - nastavení bezdrátové sítě... a google a hledat možnosti chyby.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 15.11.16 18:49

Tak ten program je paráda díky moc! Ještě ani zaboha nemůžu zprovoznit bezdrátovou síť (po instalaci windows) šlo by to kouknout ke mě přes team vievr?

Od: dexx®
Datum: 15.11.16 19:37

Jestli chcete tak na to kouknu...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.11.16 20:11

heslo s číslem máte ve zprávě

Datum: 15.11.16 19:25

tlačítko s anténkou jsem taky zkoušel. Problém je v tom, že se mi to bezdrátové připojení (žádné) vůbec nechce ukázat jak se vždy klasicky ukazuje.Jinak mám notas připojený k modemu kabelem...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.