Chybná instalace

Od: Datum: 13.11.16 07:14 odpovědí: 4 změna: 19.11.16 09:54

Vážení,

tímto bych Vás chtěl požádat o radu. Instaloval jsem si do Pc program Bluestacks2. Instalaci jsem musel přerušit a teď, když si chci tento program nainstalovat znovu, tak mi píše, že program je již instalován, ale to není.

Předem děkuji za tady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.11.16 07:19

asi je třeba vyčistit všechny stopy po programu. zkuste odinstalovat,potom vyčistit registry,třeba ccleanerem a znova nainstalovat,

Ohodnoceno: 1x
 
Od: wraith92
Datum: 19.11.16 07:56

Registry jsem vyčistil přes program Ccleaner ale nepomohloto. Program stále hlásí, že je nainstalován v Pc. Nějaká další rada?

Od: instalace
Datum: 19.11.16 09:25
Do vyhledávání v PC zadat název programu - nechat prohledt systémový disk.Všechno, co bude nalezeno - i nadřaené složky, pokud neobsahují nic jiného, ručně smazat.Nebo přejít do složky kde jso nainstalované programy (většinou ProgramFiles) a smazat ručně celou složku kde je ten program nainstalovaný (může mít název "Bluestacks2", lae může se jmenovat i jinak a v ní je ta složka "Bluestacks2").A stejně smazat i složku ve Windows Programy (nebo Data programů).Potom znovu pročistit CCleanerem i samostatně registry.Restartovat PC. Potom už by to mělo jít znovu nainstalovat.
doplněno 19.11.16 09:35:

Jestli to pomohlo, tak dejte vědět. Může to pomoct i ostatním při podobných potížích. Je to sice vyzkoušené na jiných programech, kterých se nejde normální odinstalací zbavit, ale mělo by to fungovat na všech aplikacích.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.11.16 09:54

Nic nezkazíte když se v bodu obnovy vrátíte k datu před instalací programu. Zdarec.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.