Proč se nejde přihlásit na Pokerstars?

Od: Datum: 12.11.16 00:04 odpovědí: 3 změna: 12.11.16 21:51

Zdravím,

snad by někdo mohl poradit?

Mám přesně 4 rok Internet od T-Mobile ( internet na cesty ) s daty 30GB na měsíc - za dva dny mi končí smlouva a tento internet ruším, už prostě nepoběží ! Ale ještě ho ty 2 dny využívám dokuď můžu... Zrušil jsem ho z důvodu že už byl dost drahý. A právě mi nabídli uzavření nové levnější smlouvy Internetu od T-Mobile.

Je to LTE MODEM HUAWEI B310 - je tam 40GB dat na měsíc, Wifi , Lan...

Dnes jsem ho zkoušel zapojit a nastavit WIFI - nový název WIFI a heslo a nainstaloval jsem to myslím v pořádku i vyzkoušel WIFI a internet beží jak má.

Jenomže teď hlavní problém - hraju na Pokerstars.

A dnes jsem normálně hrál na Pokerstars a tak, že jsem měl ještě připojený ten starší internet (USB modem) a normálně vše běželo. Pak jsem vypnul Pokerstars a dokonce jsem i odpojil USB modem z notebooku.

Pak jsem zapnul můj nový internet WIFI a zkoušel zapnout hernu Pokerstars a při přihlašování heslem do herny mi vyskočila hláška ,, jste již přihlášen z jiného počítače, abyste se mohl přihlásit zde, musíte se nejprve odhlásit z druhého počítače ´´?

Zkoušel jsem to několikrát a pořád stejná hláška, tak pak jsem vypnul Modem ( novější internet ) a zapojil zpět můj starší internet ( USB modem ) a zkoušel se přihlásit a šlo to !

Pak jsem zkoušel znova odpojit starý internet a připojit nový - a zase při přihlášení stejná chybová hláška?

Nevím proč tomu tak je a nevím co s tím?

Snad se někdo najde, kdo pochopí co se snažím vysvětlit a poradí mi *sok*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kakamila
Datum: 12.11.16 08:08

A když "dohraješ", tak se odhlašuješ...?Měl by jsi...

Ohodnoceno: 0x

Od: trautenberk
Datum: 12.11.16 08:48

Ano, normálně kliknu na odhlásit a ukončit a normálně se herna vypne. Při novém zapnutí po mě chce herna heslo přihlášení, takže odhlášená musí být ...

doplněno 12.11.16 16:18:

Stále to ale nefunguje?

Datum: 12.11.16 21:51

Je to len úvaha.Vy sa odhlásite z účtu no neodhlasíte počítač,čiže ten USB modem,vytiahnutie z PC vám ho neodhlási.A keď sa prihlásite z nového modemu,tak je tam iná adresa.Malo by sa to niejako zosychronizovať alebo v nastavení USB modemu ho odhlásiť.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.