Dá se zvětšit lišta záložek v Google Chrome?

Od: Datum: 11.11.16 20:27 odpovědí: 3 změna: 30.11.16 16:18
avatar

I když mám názvy složek napsané velkými písmeny,chtěl bych lištu zvetšit,jde to?Načtenou strnku zvetším ctrl+ ale lištu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.11.16 12:35

Myslím, že v normálním nastavení lišta zvětšit nepůjde. Maximálně zkusit kouknout po nějaké rozšiřující utilitce, ale abych řekl pravdu, spíš bych tipoval, že není.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 20.11.16 18:32
avatar

Děkuji ,né že bych byl slepý ale raději mám názvy složek napsané velkými písmeny.Až objevím prohlížeč kde jdou tyto úpravy tak udělém valé Googlu .

Datum: 30.11.16 16:18
avatar

Myslím,že to jde v nastavení windowsu v ovládacím panelu,kde je potřeba najet na položku ZOBRAZENÍ a v ní je označeno šest položek číslem 9,což i pro mě je dost malé zobrazení,takže jsem si zobrazení nastavil na číslo 13 u všech šesti položek,každé zvlášt,což je nutné,stejně tak i podání,aby bylo tučné,potom je potřeba toto nastavení potvrdit,případně celý tento proces restartovat a to je vše.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.