Dočasně šel touchpad+trackpoint sekaně

Od: Datum: 09.11.16 12:08 odpovědí: 2 změna: 11.11.16 22:22

Můžete mi poradit, co se to stalo s notebookem Lenovo Helix? Včera jsem ho normálně vypnul (Windows 8, bez hybridního vypnutí), ráno spusil, něco málo udělal (nevím, jestli se to už projevovalo, to je hold chyba lidksého mozku, že neví co si má pamatovat dopředu), pak jsem šel od něj pryč na půl hodiny a po návratu a všiml jsem si, že pohyb touchpadu i trackpointu je trhaný, v tom smyslu, že kurzor urazí asi tak poloviční vzdálenost než by normálně měl a také jako kdyby reakce obojího byla taková, že z každé 500ms polovinu nejde a druhou polovinu se pohybuje tak 50% rychlostí.Napadlo mě, že by mohlo jít o nějaký problém v komunikaci mezi tabletem a dokem, jenže usb periferie(myš), ethernet , klvesnice také v pořádku.

Zkusil jsem i režim spánku i vyndat dok a znovu připojit a stále nic, ale až po restrtu to začlo jít Ok?

co to mohlo být za podivnou věc?

Další věc, která s tím mozná souvisí, je že nepravidelně asi tak po každé půl hodině až 2 hodinách se mi při práci s touchpadem stane, že dostane 2sekundový výpadek a poté je asi 5s navigace touchpadem podivná, jako kdyby měl uplně divnou citlivost. To by mě taky zajímalo.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vojtal*
Datum: 10.11.16 21:48

Problém mohla způsobit nějaká aktualizace, nebo větší vytížení procesoru (hlavně u těch záseků). Preventivně doporučuji instalaci nejnovějšího ovladače a podpůrného softwaru ze stránek podpory http://support.lenovo.com/cz/cs/.

Vojta, Lenovo Ambasador

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dimzelak
Datum: 11.11.16 22:22

Jaký konkrétní driver? CPU zatížení je nízké, většinou když se to děje.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.