Trvale podsviceni externi klavesnice?

Od: Datum: 04.11.16 15:11 odpovědí: 1 změna: 04.11.16 15:58

Dobry den,koupila jsem klavesnici Connect IT Biohazard GK2000.Nepouzivam ji jako herni,ale na psani,mam ji pripojenou k notebooku.Jak zapnout TRVALE podsviceni?Nenasla jsem to v navodu.Dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.11.16 15:58

Advanced settings jsem samozrejme otevrela,ale nenabizi jak nastavit TRVALE podsviceni...Intenzitu i barvu svetla apod.mam nastavebou,o to mi nejde.Cetla jsem v recenzich,ze se s tim potyka vice uzivatelu,bez podsviceni neni na pismena u teto klavesnice totiz videt.Podsviceni je nastaveno na 100 procent,presto klavesnice sviti jen cca 3 min,pote vypne.Mam ji pripojenou v notebooku pres port vzadu,klavesnice je funkcni,jde jen o sviceni.Je mi bez podsviceni k nicemu,,ma malo zretelna pismena,na Heureka.cz take nekdo v recenzich pise,ze posviceni je u ni NUTNOST.Dekuji

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.