Jak odstraním,nebo odinstaluji web bing

Od: Datum: 04.11.16 14:42 odpovědí: 5 změna: 04.11.16 23:38

Dobrý den, prosím o radu jak mohu odebrat, nebo odinstalovat Web bing z mého počítače. Mám windows 7 , používám internet explorer a jako hlavní prohlížeč mi tam skočil Web bing .na internetu jsem našel, jak ho zrušit. 1. Nástroje 2 spravovat doplnky 3 poskytovatelé vyhledávání a poté kliknu na bing a dole dám odebrat. Problém je, že položka odebrot je zastínšná a tak nereaguje. Já nevím jak dál děkuji za pomoc a přeji krásný den . J. V.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.11.16 15:24
avatar

On tam sám neskočil, ty sis ho tam nainstaloval.

Zkusil bych otevřít IE, potom - Nástroje - Možnosti internetu - na kartě Obecné smazat www.bing.com a místo toho si tam napiš svůj vyhledávač, třeba www.google.cz.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jmlc®
Datum: 04.11.16 15:42
avatar

bing se instaluje např. u programu SKYPE... když instalujete nějaké doplňky nebo programy, třeba i při aktualizaci, musíte číst, co všechno se tam automaticky (pokud nezakážete) dává...

Ideální je podle mne odinstalovat doplněk přes http://www.iobit.com/en/advanceduninstaller.php

Kolega již zmínil nastavení v prohlížeči.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.16 17:12

Nejdříve vám moc děkuji za snahu pomoci. Ten postup nástoje. Možnost int. Obecné , jsem vložil jako použít výchozí adresu google a jako domovskou jsem dal seznam. Cz, když jsem se vrátil na dom. Stránku, tak u výchozí se vrátil místo google , bing. Také, když jsem spustil ccleaner, tak i na domovské byl bing. Ten web bing se pravděpodobně nainstaloval, jelikož odpoledne jsem aktualizoval skype. A nyní to nejdůležitější. Již jsem se zbavil webu bing , tou cestou jak jsem popisoval v mé otázce, pouze jsem ten postup opakoval vícekrát a nokonec okénko odebrat již nebylo zastíněné. Tak že to mám jako předtím, jen mám obavy, když zpustím ccleaner, aby to nevrátil zpět. Děkuji a přeji krásný den! J. V.

Datum: 04.11.16 23:25
avatar

Bing je vyhledávač a do počítače se Vám nenainstaloval web ani vyhledávač. Řada vyhledávačů nabízí lišty do prohlížečů (ve Vašem případě to je Inetrnet explorer), jež se instalují nepozorným uživatelům spolu s některým programem.

Jestli lištu nenacházíte v nabídce pro odinstalování, mohla by pomoci přeinstalace prohlížeče. Nebo si můžete nainstalovat jiný prohlížeč.

A do budoucna poradím pozorně sledovat každou instalaci, číst, co instalační program nabízí, vybírat "vlastní instalaci" a ODškrtat všechno, co nainstalovat nechcete. Je to jednodušší, než se později zbavovat nechtěného.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jarina
Datum: 04.11.16 23:38

píšeš, že máš přece internet explorer (jeden z nejhorších prohlížečům, mizerná funkčnost a rozšičitelnost)

doporučuji jiný browser -chromium, vivaldi, maxthon

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.