Jde něco udělat se zapomenutým heslem?

Od: Datum: 03.11.16 09:27 odpovědí: 6 změna: 09.11.16 17:46

Zapoměl jsem heslo. Já s tím nic neudělám. Umí to někdo z Budějc.? Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.11.16 09:30

jaké heslo a k přihlášení kam?

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.11.16 09:42

Jsem v PC naprstý "jouda!. Pustím PC, objaví se: zadejte heslo. a to nevím."Mám windous 10.

doplněno 03.11.16 10:49:

Ve Skuherského mě řekli, že s tím nic nejde dělat. Teda abych byl přesný: všechno smazat, a nainstalovat znova.

Datum: 03.11.16 09:45

Vysvětlování tady by bylo dlouhé, kterýkoli PC shop nebo servis umí. Servis PC Skuherskéjho 64.

Ohodnoceno: 1x

Od: jmlc®
Datum: 03.11.16 09:33

Určitě to někdo z Budějc umí ;)

doplněno 03.11.16 11:47:

@slava - jedná se o stolní PC, NTB, tablet, telefon?

Pokud by se jednalo o NTB nebo PC, stačí vytáhnout disk, zazálohovat data, nově přeinstalovat. Někdy stačí pouze trochu zaklikat v BIOSu ... ale chybný krok může zlikvidovat celý PC.

Ohodnoceno: 0x

Od: jarina
Datum: 03.11.16 13:18

nestraš likvidací, pokud je to noob, tak snad nehrozí, že by si uzamkl bios admin heslem nebo disk master heslem,.

Datum: 09.11.16 17:46

No pokud je to jouda, tak tam hrozí úplně vše a zaheslování biosu Vám nerozbije PC. Navíc pokud má nový noťas s W10, tak nebude mít BIOS ale UEFI a nejspíše zapnutý secure boot a ten má tři vrstvy šifrování a pokud si s tím začne hrát, tak to pak neopraví ani v servise a musí se udělat skutečně formát.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.