Logitech Driving Force GT + Farming Sim 2017

Od: Datum: 30.10.16 14:45 odpovědí: 3 změna: 03.11.16 17:27

Dobrý den,

Mám takový problém. Dnes jsem si chtěl zahrát FS 2017 na mém volantu Logitech Driving force GT, ale volant jakoby na hru nezareagoval. Volant se stále automaticky vrací do nulové polohy a je jakoby zapnutý force feedback tak, že s volantem lze těžko pohybovat (ti co volant mají, je to jako bych byl třeba na ploše). Zkoušel jsem zapnout i jinou hru a například na ETS 2 volant reaguje uplně normálně a všechno funguje bez problémů.

Předem děkuji za odpověď.

doplněno 30.10.16 14:46:

Jinak, volant ve hře normálně funguje, a vozidla normálně zatáčí, jen se furt vrací a jde s ním těžko pohybovat.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: gepas
Datum: 30.10.16 15:36
Stahni si Logitech Profiler, udelej profil primo v tom programku a pres nej to i spoustej, melo by to fungovat.
Ohodnoceno: 0x

Od: dragonwing
Datum: 30.10.16 16:29

Zkoušel jsem a pořád stejné

Od: stanley47
Datum: 03.11.16 17:27

Ahoj dej si ovladací panely tam běž do zařízení a tiskárny poté klikni pravým tlačítkem myší na nastavení herního zařízení poté vlastnosti potom setting a potom zaškrkni to pole viz. obrázek

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.