Zneužití mých kontaktů na internetu

Od: Datum: 26.10.16 12:27 odpovědí: 1 změna: 26.10.16 14:37

Zdravím, prosím o radu, jak vyřešit následující problém. Má firma je v databázi různých vyhledávačů a stránek s pochybnými názvy (hyperfirmy, homeinzerce aj.). U mého kontaktu je uveden předmět podnikání oprava praček a myček, čímž se vůbec nezabývám. Stále častěji jsem obtěžován lidmi, kteří za to sice nemohou, ale nevím, jak to mám řešit. Když jsem požádal společnosti, aby kontakty smazali, učinili to, ale po roce je situace stejná a volá ještě více lidí. Lze najít hlavní stránku, ze které tento kontakt ostatní kopírují do svých databází? Nebo jak jinak to řešit? Díky za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.10.16 14:37
avatar

Je to jako boj s hydrou - jednu hlavu usekneš a dvě narostou. Myslím, že žádná "hlavní stránka" není, že informace žijí vlastním životem. Napadají mě dvě řešení:

- kontakty nemazat, nechat je kde jsou, ale jen chtít opravit předmět podnikání, aby ti volali tví zákazníci (když už ta reklama je, tak ať pracuje ve tvůj prospěch)

- domluvit se s opravdovou opravnou myček a praček a poptávky jim předávat (klidně za provizi :) )

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.