Otravné opisování textu!

Od: Datum: 25.10.16 21:56 odpovědí: 2 změna: 25.10.16 22:39
avatar

Zdravím všechny. Už asi 3 měsíce se mi děje, že do vyhledávače něco zadám a místo toho, aby mě to odkázalo na příslušné místo se objeví stránka, kde musím opisovat debilně čitelný text a poté mě to teprve přesměruje. Vždy to píše: Naše systémy zjistily, že vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu. Účelem této stránky je zkontrolovat, zda požadavky odesíláte skutečně vy, a ne robot.

Nechápu, kde vzali něco o neobvyklém provozu... Kdyby to bylo jednou a potom klid, tak mě to nevadí, ale když mě to otravuje třeba 5x za den, tak se ve mě vaří krev. Co to jako má být? Nějaká ochrana proti něčemu?

Viry v PC nemám.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.16 22:10
avatar

Zdravím,

nepoužíváte VPNko, anonymizéry IP, plugin nebo script v prohlížeči k automatickému odesílání požadavků?

Jinak mi tohle Google kdysi dělával, když jsem na něm "vyhledávala" příliš rychle, multitasking. Považoval mne za "bota". Časem se to záhadně uklidnilo, samovolně.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.10.16 22:39
avatar

VPN nepoužívám a v Opeře jí mám odškrtnutou.Anonymizéry jsem jednu chvíli používal, ale už dlouhou dobu ne (jsou dávno odinstalované). Jako plugin používám v opeře akorát AdBlock. To automatické odesílání požadavků nikde v nastavení Opery nemám. Já také vyhledávám velice rychle, ale že bych kvůli tomu byl bot?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.