Google Chrome- změna velikosti

Od: Datum: 25.10.16 15:57 odpovědí: 9 změna: 26.10.16 20:19

Dobrý den,

poslední dobou mám neustále problém s prohlížečem Chrome :( zničeho nic se mi mění velikost

zobrazení stránky a hlavně té vrchní části ( adresní řádek lišta záložek)

Tu velikost písma celého obsahu stránky už jsem se psotupně naučila vrátit zpět

1: Nastavení...velikost písma ( střední) ... přiblížit oddálit stránku ( 90 %) , bohužel tento postup nezmění velikost té vrchní části , která je za posledních 14 dní téměř dvojnásobná *zed* Zkoušela jsem Chrome odinstalovat a poté znovu

nainstalovat , ale nepomohlo to. Můžete mi prosím nekdo poradit co s tím?

Díky Zlata

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.16 17:02

Dobrý den, zkuste obnovit výchozí nastavení. V jiných aplikacích je všechno v pořádku? Žádná změna velikosti?

doplněno 26.10.16 09:49:

Pak mužete zkusit radu ze zahraničního fóra:

pravým tlačítkem myši klikněte na ikonu Chrome - Vlastnosti - a do řádku Cíl přidejte za to co tam je tento text

--high-dpi-support=1 --force-device-scale-factor=1

doplněno 26.10.16 09:50:

...a samozřejmě kliknout na Použít - OK

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.10.16 17:33

Děkuji za vaši reakci ale Resetovat do výchozího nastavení jsem již také zkoušela . Jediné co se mi za poslední týden změnilo byla barva zobrazení mého vzhledu na Seznamu. Z příjemné světle modré na zařivě bílou z které bolí oči *stop* Zkoušela jsem tedy kontaktovat jejich Technickou podporu , ale odepsala mi jejich slečna , že sice právě provádějí aktualizace jejich vzhledů ale barva mého vzhledu ( Modra kopretina ) byla bílá vždy. Težko jí vysvetlit že ho používám 7 rokem a vím přesně že bílá nebyla . No nevím , ale ten vrchní řádek vydadá dost šíleně *ee* má pomalu 3cm včt.lišty záložek.

Od: voky
Datum: 26.10.16 09:11

Zdravím. Mám úplně stejný problém jako Zlata, od včerejška. Myslel jsem, že manželka to nějakou nešikovnou klávesovou zkratkou rozdrbala, ale nikde jsem nenašel způsob, jak to vrátit zpět...

Ohodnoceno: 0x

Od: voky
Datum: 26.10.16 11:21

Díky moc. Doplnění do řádku Cíl zabralo, pomohlo to!

Datum: 26.10.16 10:59

Zdravím,

pokud jde o velikost horní lišty, tak Google aktuálně vypouští aktualizaci Chrome, která mění vzhled horní lišty do tzv. Material Designu. Ta je bohužel trochu nabobtnalá. Zatím se lze ještě vrátit zpět k půvonímu vzhledu přímo z Chromu.

Stačí zadat do adresní řádky adresu chrome://flags/#top-chrome-md , tím se rovnou otevře okno s experimentálním nastavením kde stačí pouze u nabídky "Material Design na horní liště prohlížeče" vybrat volbu "Jiný než Material". Vzhled se po restartu vrátí do původního stavu, jako byl před aktualizací Chrome :)

S.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.10.16 17:03

Moc děkuji za vaše rady , zkusila jsem oboje a řádek se opravdu zmenšil *hej*

Sice se mi po restartu začla objebovat v hlavní panelu 2 ikona Chrome , ale s tím už si poradím :)

Datum: 26.10.16 18:49

Spíše bych to viděl na chybku od google v rámci aktualizace. Sice používám systém linux, ale na problém s velikostí jsem narazil při hledání řešení jiného problému který si po aktualizaci objevil. Dost lidí si začalo stěžovat na váš problém, za posledních pár dní. Takže asi tak..

Datum: 26.10.16 19:08

S dovolením se "přifařím" k tomuto dotazu. Dnes mě začal také zlobit Google Chrome: písmena jsou velká a rozmazaná, když je tedy zmenším cca na 80%, je to v pohodě, ovšem zde na poradně jsou potom zase příliš malá písmena v příspěvcích. A přestože jsou malá v příspěvcích, v nadpisech jsou stále jaksi příliš velká, stejně tak obrázky. Je to všechno nějaké rozladěné, zdá se. :(

Datum: 26.10.16 20:19

Musím Vám dát za pravdu řádek se mi podařilo zmenšit ale písmena jsou velká a rozmazaná , také s tím furt laboruju *uf*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.