Seznam.cz, zmizely Parlamentní listy

Od: Datum: 25.10.16 09:54 odpovědí: 8 změna: 25.10.16 17:47

Proč mi zmizely ze Seznamu.cz Parlamentní listy a nejsou ani v nabídce? Že by cenzura? Je nějaká možnost, jak je tam nainstalovat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.16 09:56

Proč nepoužít přímý odkaz bez zbytečného balastu Seznamu?

http://www.parlamentnilisty.cz/

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 25.10.16 10:29

Dobrý den, pokud trváte na tom, že chcete tyto noviny na Seznamu, tak si tam klepněte na Přidat boxík. V tabulce v rubrice Zpravodajství zvolte Zobrazit vše a zatrhněte si tam Parlamentní listy. Na konci tabulky je Uložit - a mělo by to tam být (než vymažete cookies). Zdravím!

doplněno 25.10.16 16:31:

blesik - tak sjeďte na té stránce až dolů a tam je druhý červený odkaz Nastavení. Vyskočí tabulka a hned první tlačítko je Přidat boxík - potom už to uděláte, jak jsem již psal.

doplněno 25.10.16 17:53:

Nemáte zač. A vidíte, že to tam je.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.10.16 10:57

Myslím pokud je na seznamu přihlášen/a a uloží si to , tak to pak zůstane i po vymazání cookies.Jako vše uložené nastavení.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.10.16 12:45

To je právě to, co mi nefunguje. Boxík tam není, není tedy co uložit. Vždycky jsem přelítla všechny zprávy, vč. těchto, na Seznamu, na jedné stránce. Samozřejmě, si je můžu uložit jinam, ale takhle mi ten výcuc vyhovoval. Proč to tam najednou není?

Datum: 25.10.16 12:49

Vpravo pod TV programem ho nemáte?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.10.16 13:04

Nemám. Tv seznam - přehled kanálů a pod tím už kurzy měn.

Datum: 25.10.16 16:03

No musíte dole přidat boxík-zpravodajství-zobrazit vše-parlamehntníl listy -uložit . Je to tam , jen pohledat

Ohodnoceno: 3x

Datum: 25.10.16 17:47

Díky všem za snahu, konečně to mám! Musela jsem zadat do vyhledavače zpravodajství (tam to taky nebylo), pak dodat Parl. listy a najednou se mi objevila rozšířená nabídka - zoibrazit vše, kt. tam nebyla. Pomohla poslední rada. Hodnotím! Díky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.