Jak prohodit lišty ve firefoxu 49

Od: Datum: 17.10.16 10:54 odpovědí: 5 změna: 17.10.16 17:07

zdravím, nedaří se mi přesunout lištu panelů pod lištu záložek nebo adresní řádek.. Ve starším firefoxu to šlo : browser.tabs.onTop, ale tato položka v config není. Neznáte fintu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.10.16 11:45

Dobrý den, na tohle používám doplněk Classic Theme Restorer. Je v češtině a všechno si můžete nastavit dle libosti.

Ohodnoceno: 3x

Od: korda
Datum: 17.10.16 14:42

díky, to jsem zkoušel, ale zčernaly mi rolety a dole v šedém poli je napsáno: overlay xmlns=" http://www.mozilla.org/keymas…/gatekeeper/there.is.only.xul"

nevím co to znamená a jestli to má nějakou souvislost.

asi se bud muset vrátit ke starší verzi mozilly.

Datum: 17.10.16 15:53

No já bych to spíš viděl na návrat k základnímu nastavení Firefoxu...zvlášť jestli jste dělal úpravy v config

doplněno 17.10.16 16:48:

Podivné, tak ještě zkuste Firefox standardním způsobem odinstalovat (ovládací panely - odinstalovat programy), stáhnout aktuální verzi a tu znovu nainstalovat, jestli bude fungovat správně bez doplňků.

doplněno 17.10.16 17:19:

Rádo se stalo. A Classic theme restorer už funguje taky? Hned nahoře v první položce Panely si můžete změnit jejich pořadí.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 17.10.16 16:27

problém se právě tímto nastartoval. Zdálo se mi že starý ff je pomalý, proto jsem udělal základní nastavení, čímž se instalovala novější verze . Potud vše ok, ale protože jsem chtěl upravit pořadí lišt, hledal jsem možnost v config. To jsem nenašel tak jsem instaloval doplněk Classic..

Od té doby jsem obnovení provedl dvakrát, výsledek je viz výše.

nevíte co znamení ta hláška? anglicky neumím :(

doplněno 17.10.16 16:38:

a roletka vypadá takto

Datum: 17.10.16 17:07

dík, udělal jsem reinstal a zdá se že je to OK. dík

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.