Chyba v zobrazení

Od: Datum: 15.10.16 11:37 odpovědí: 5 změna: 17.10.16 16:33

Dobrý den.

Prosím o radu.Nechal jsem chvíli vnuka o samotě s mým PC a jakoby kouzlem se mi na ploše všechny ikony změnily na ikonu Windows prohlížeč fotografií a při poklepu se mi program neotevře ale otevře se právě prohlížeč a píše, že se program otevřít nedá...

Ví některý moudrý rádce jak to zvrátit?

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.10.16 11:57

Zkuste obnovu systému v čase kdy to šlo

doplněno 15.10.16 11:57:

ovládací panely-obnovení

a nejprve možná restart

Ohodnoceno: 0x

Od: ladada
Datum: 15.10.16 12:04

Děkuji, ale to jsem už zkoušel a nepomohlo..

Od: akym®
Datum: 15.10.16 17:47

A zkusil jste na ikonu klepnout pravým tlačítkem a z nabídky vybrat "otevřít v programu" a vyberete a potvrdíte ten, v kterém to bylo předtím.

Ohodnoceno: 0x

Od: ladada
Datum: 17.10.16 16:33

Omlouvám se, že to tak dlouho trvalo...

Zkusil ale nabídne mi to zase jen Prohlížeč fotografií...

Děkuji za odpověď ale mám vyřešeno. Prohnal jsem to Eset testem, vybaflo na mě 48 trojanů a na to jsem neměl nervy, tak čistá nová instalace...

Ještě jednou děkuji...

Datum: 15.10.16 22:09

...Windows prohlížeč fotografií a při poklepu se mi program neotevře ale otevře se právě prohlížeč a píše, že se program otevřít nedá...

Windows prohlížeč (fotografií) se při poklepu neotevře ale otevře a otevřít se nedá... Rozumím tomu správně?

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.