Zmizel HDD v tento pc

Od: Datum: 14.10.16 16:45 odpovědí: 4 změna: 14.10.16 21:21

Dobrý den.

Chtěl bych poprosit o radu jestli to zvládnu, respektive moje sestra na svém pc. Stahovala foky z mobilu v Zoneru-import. Vše probíhalo jak má . Fotek měla spoustu a tak přři stahování (importu) chtěla posuvníkem vidět fotky jak se načítají a když klikla na posuvník naskočila prý tabulka (neví co tam bylo napsáno) . Kížkem ji zavřela , potom Zoner. Od té doby HDD (F) není nikde k nalezení ( tento PC, Totalcomander). Prostě druhý HDD disk není, pouze SSD (C). Je snadné na zvládnutí HDD znovu objevit? Děkuji za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: veronica
Datum: 14.10.16 18:17
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 14.10.16 18:45
avatar

Dobrý den, já bych zkusil restart PC, potom Obnovení systému, start PC do nouzového režimu (nebo s poslední známou konfigurací). Zdravím!


doplněno 14.10.16 19:43:

jofa - a nevíte, jestli proběhl restart (vypnutí a zapnutí) toho PC?


doplněno 14.10.16 21:01:

jofa - kdyby se při kopírování souborů nějaký soubor "šprajcnul", tak ho buď OS přeskočí nebo o tom napíše chybovou hlášku. Toto vypadá na jiný problém s HDD. Bohužel, takto nevím, co ještě poradit (než, co jsem již radil hned na začátku). Pokud by se HDD našel, tak bych ho zkusil prověřit na chybovost nějakou aplikací k tomu určenou (diagnostika HDD). Také bych (při vypnutém PC) znovu zkontroloval kabeláž k HDD (vytáhnout a znovu dobře zarazit). No, a měl by být vidět v BIOSu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 14.10.16 19:38

Tak jsem tam k sestře vlítnul 2 km a koukám jde to. Takže oběma děkuji za radu a zase určitě někdy u problému příště nashle.


doplněno 14.10.16 20:38:

PC byl vypnutý. Ale už to zase nejde. Začal jsem stahovat z mobilu asi 150 fotek a při 40 se to "kouslo" a konec. Disk zmizel a teď tam zase není ani po restartu ani po vypnutí pc. Správce zařizení je napsáno neznamýzařízení. nevím nerozumím tomu ta abych věděl kam sáhnout. Disk zmizel. Je možné. že je v momibilu nějaký soubor a na něm se to šprajcne?


doplněno 14.10.16 21:16:

ben: dík za rady. Už jsem zpátky doma a snad zítra se k ní dostanu, pokud si nezavolá nějakýho znalce.

Od: jmlc®
Datum: 14.10.16 21:21
avatar

Měl jsem problém s WIN7, kdy mi během práce přestala fungovat všechna média mimo hlavní HDD - tj. DVD nebo jakákoliv fleška v USB libovolně strčená - řešil jsem to snad měsíc, po přeinstalaci OS bylo vše v pořádku a už se mi to nestalo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.