Nastavení repeateru na routeru Netis WF2411D

Od: Datum: 13.10.16 22:43 odpovědí: 2 změna: 14.10.16 17:06

Dobrý podvečer,

mám problém a budu moc rád, když mi poradíte. Dnes jsem si byl vyzvednout nový router Netis WF2411D, který chci ve svém pokoji využít jako repeater, protože tam signál sice dosáhne, ale není to žádná sláva. S tímto routerem jsem se tedy chtěl připojit k našemu domácímu ADSL routeru TP-LINK TD-W8951NB. Připojil jsem tedy Netis k napájení, LAN kabel jsem jedním koncem strčil do zásuvky LAN1 na routeru Netis a druhým koncem do počítače. Zakázal jsem dočasně Wi-Fi adaptér a povolil LAN. Do prohlížeče jsem podle návodu zadal 192.168.1.1, klepnul na Advanced, Wireless a jako Mode jsem dal REPEATER. Zvolil jsem Scan AP, zaškrtnul naši domácí síť, klepnul na Connect, zadal klíč a vše uložil tlačítkem Save. Zakázal jsem LAN a povolil Wi-Fi, abych vyzkoušel, jestli vše funguje. Nefungovalo. Počítač se automaticky začal připojovat k naši síti (ale už přes repeater), ale nepřipojil, u ikony signálu se stále točilo modré kolečko. To samé se dělo i v Android telefonu, kde to viselo u "Načítání adresy IP...". Mohli byste prosím poradit, jak to v Netisu (popř. v TP-LINKu) nastavit tak, aby vše fungovalo?

Děkuji za rady a nápady, Jakubis.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.10.16 05:52
avatar

Nemáš v TPLinku nastavené MAC filtrování?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.10.16 17:06
Vyřešeno. Filtrováním MAC to nakonec nebylo, vlastně doteď nevím, čím to bylo, každopádně jsem to vyřešil tak, že jsem na ADSL router TP-LINK TD-W8951NB jsem napíchl TP-LINK TL-WR702N v režimu routeru a provedl nastavení repeateru, šlape to jak hodinky a signálu je všude dost. Každopádně děkuji za pomoc.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.