Flashka nezobrazuje soubory

Od: Datum: 13.10.16 17:12 odpovědí: 7 změna: 14.10.16 08:10

Ahoj, když vložím flashku do USB portu na set-top boxu, veškeré písničky se v televizi přehrají. Když ji však vložím do USB na počítači, nezobrazí se mi ani jeden soubor. Přitom ikona ukazuje, že mám skoro plnou paměť. Potřebuju ty písničky zachránit. Problém vznikl až dnes, předtím všechno normálně fungovalo. V příloze jsou dva screeny, třeba budete vědět co s tím. Předem díky moc ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.10.16 17:43

soubory nezobrazuje flaschka za to je zodpovědná aplikace v systému.Pokud jsou ale soubory poškozeny,pak je to průšvih.

JBH

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.10.16 17:55

Nech si zobrazit skryté soubory a složky včetně systémových.

Pak sem nahraj opět screen.

Většina set-top boxů si formátuje disk na vlastní systém a skryje adresáře a soubory.

Od: crib
Datum: 13.10.16 18:04

Stejný problém nastane i když ji připojím na jiný počítač, políčko pro zobrazení skrytých souborů jsem měl zaškrnuté a stejně se nezobrazilo nic jiného, než co jsem poslal ve screenu.

Datum: 13.10.16 20:22
Příkazový řádek cmd s příkaz
robocopy f: d:flash /mir
Určitě to zase poraďte zmrvi filtrací
doplněno 13.10.16 20:26: Tak se to přesně stálo,má to být
  1. robocopy f: d:flash /mir

doplněno 13.10.16 20:30: Když uzavřu kód do tagu code,stejně to dělá co chce. Opravte to už kruciš. Když je něco v code tak se nepoužívá filtr.

Datum: 14.10.16 06:13

Tak to sem vložím jako obrázek.

Příkaz robocopy zkopíruje soubory z Flash disku do složky na disku D.

Příkaz attrib odstraní příznak "systémový soubor", "jen pro čtení" a "skrytý".

Pokud na disku F skutečně soubory jsou, příkaz robocopy zkopíruje 1:1.

Od: ben®
Datum: 13.10.16 18:12

Dobrý den, formátování je NTFS, tak to by měl OS Windows normálně vidět. Zkuste si nainstalovat program Total Commander, jestli soubory ukáže on. Zdravím!

Datum: 14.10.16 08:10

Nu může to být tím, že jste flashku odebral ze set-top boxu pouhým vytažením. Jestli to má nějaké ovládací menu, které se zobrazuje na obrazovce, je velmi pravděpodobné, že tam najdete možnost "odebrat připojené zařízení" což je stejná funkce, jako když odpojujete zařízení USB na počítači.

Jestli to tak je, tak zkuste nejprve flashku připojit zpět k set-top boxu a provést korektní odebrání zařízení přes menu.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.