Doporučte mi keylogger

Od: Datum: 10.10.16 18:21 odpovědí: 1 změna: 11.10.16 08:53

Ahoj,

hledám nějaký freewarový keylogger a nechci naslepo zkoušet nějaké programy, které by mohly obsahovat škodlivé kódy nebo reklamy. Požaduji, aby program uměl správně diakritiku (aby nebyl problém s češtinou). Bylo by fajn, kdyby program v systému běžet skrytě a nečerpal zbytečně moc systémových prostředků (výkon, pamět...). Provoz by byl na Windows 10 64 bit. Funkce nahrávání dat na FTP či dělání screenshotů může být, ale není podmínkou (zatím nevím, za bych využil). Hlavně aby to bylo spolehlivé. Program může být česky nebo v angličtině. Děkuji za doporučení.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: romanb74
Datum: 11.10.16 08:53

Freeware? Takže do firmy to asi nemáte, že? Pak Vám předám jednu "freeware" radu ze života: Jestli jste ztratil důvěru a máte až takové pochybnosti, že chcete použít SpySoft... Nedělejte to, situaci to nezlepší, naopak. Promluvte si a v klidu se rozejděte/rozveďte, dokud je čas.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.