Zakázání zobrazování obsahu na fb

Od: Datum: 02.10.16 01:07 odpovědí: 1 změna: 02.10.16 21:56

dobrý den, nevíte prosím někdo, jak zakázat zobrazování mého obsahu např ve slídení ve skupinách na facebooku?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.10.16 18:46
avatar

Vím. Nevkládejte na FB nic, co nemohou vidět nebo sdílet všichni. (Co na FB nevložíte, nemůže nikdo sdílet.) FB sice opticky umožňuje jakési nastavení soukromí (něco lze nastavit jako viditelné pouze pro sebe nebo pro přátele), ale nevím, jestli toto nastavení "odřízne" i skupiny (v žádné nejsem). FB postupně mění pravidla a okrajuje soukromí, takže se časem může dostat i k tomuto obsahu.

Ke všemu, co na FB vložíte, dáváte podle pravidel FB souhlas k použití → FB může použít cokoliv z toho, co na FB vložíte. Kromě toho sleduje Vaši aktivitu nejen na FB, ale i v dalších panelech prohlížeče → podle toho Vám potom nabízí reklamu. A pokud kliknete (třeba omylem) na některou reklamu, může ji FB zobrazovat Vašim přátelům s poznámkou, že Vás zajímá, nebo že se Vám líbí apod. (Pravidla FB jsou zajímavé čtení...)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.