Jak v openoffice org.2.4otevřít zprávu v DOCx

Od: Datum: 29.09.16 12:59 odpovědí: 4 změna: 29.09.16 16:17

Dobrý den,
obdržel jsem v příloze mail zprávu ve vzoru DOCX. Mám OS XP a openoffice org.2.4, nejde mi mail otevřít. Pomocí netu jsem zkoušel přejít na vyšší funkce openoffice, bohužel se mi to nepovedlo uložit, tlačitko je nefunkční. Při instalci se odnstaluje openoffice org.2.4. Dá se dokument v DOCX vhodným způsobem na mém počítači otevřít nebo převést do DOC?

Děkuji za rady.

flodur.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 29.09.16 13:14

Dobrý den, řekl bych, že to v tomto programu nepůjde (já jsem na to tedy nepřišel a vzdal to). Řeším to tak, že požádám odesílatele souboru, aby mně to poslal znovu a ve formátu PDF. Jde to někdy otevřít (Zobrazit nebo Upravit) v Total Commanderu, ale není to použitelné (je to nečitelné). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Od: 111®
Datum: 29.09.16 13:23

no jo sakra, jsem si to neuvědomil

Datum: 29.09.16 13:47

Ahoj,

aktulizace na novější openoffice případně stáhnout world viewewer http://www.openwith.org/file-extensions/docx/859

Datum: 29.09.16 16:17
Můžeš přejít na libre office. Realizační tým open office se rozdělil a ti lepší dneska jedou pod plachtou Libre. Open office je ve stavu klinické smrti. Libre zvládá všechny formáty a je stejně jako Oo.zdarma.
Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.