Jak změnit heslo wifi?

Od: Datum: 27.09.16 20:46 odpovědí: 1 změna: 27.09.16 20:51

Dobrý den,

chci se s Vámi poradit ohledně změny hesla k mé wifi sití. Zobrazil jsem si uživatelské rozhraní, kam jsem se přihlásil pomocí uživatelského jména "admin" a hesla také "admin". Dále jsem si zobrazil formulář pro změnu hesla, kam jsem zadal původní heslo uvedené na routeru a poté dvě nová hesla. Vše jsem potvrdil a vyskočila mi hláška, že heslo bylo úspěšně změněno. Nicméně mi nefuguje ani na jedno ze zařízení (2 notebooky, 4 telefony).

Zkoušel jsem se dívat na heslo wifi sítě pomocí příkazevého řádku přes příkaz "netsh wlan show profile name="název_wifi" key=clear" ​a i tady mi to vypisuje to původní heslo.

Původní heslo mi vypisuje i tento postup "centrum síťových přípojení a sdílení" - - "název wifi sítě" - - "vlastnosti bezdrátového připojení" - - "zabezpečení"

Netušíte někdo, proč nejde heslo změnit? Nikdy jsem se s tímto nesetkal. Přitom změna hesla se vždy potvrdí.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.09.16 20:51
avatar

Dobrý den, postup se zdá správný, ale postrádám informaci o restartu routeru - LEDky začnou blikat (i červeně) a po chvilce vše zase naběhne do normálu. Toto jste udělal? Máte tam v rozhraní tlačítko Reboot? Použil jste ho? Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.