Jak odstranit okno update exe?

Od: Datum: 27.09.16 15:38 odpovědí: 6 změna: 27.09.16 17:17

Potřebuji poradit,objevuje se mi okno -APLIKACE UPDATE EXE DOŠLO K PROBLÉMŮM JE TŘEBA JI ZAVŘÍT.kliknu neodesílat a je pryč,ale zase se objeví.Když mám počítač zapnutý déle,třeba do rána,nejde to poslat pryč,musím restartovat.Popište mi prosím , v čem je chyba a jakji mám odstranit.Mám OS WIN XP.

Jenom podotýkám,že tomu moc nerozumím ,je mi 63 let.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 27.09.16 16:31

Tipnu si: mate antivir Avira? Pokud ano, tak zmenit antivir.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.09.16 16:40

Mám free abtivirus,počítač jsem koupil od člověka co do počítačú dělá,horší je,že už ho k sobě nemohu dostat,pořád se vymlouvá a epřijde. Při spuštění PC mi ukazuje bublina,že počítač není chráněnmaž asi po 5 minutách to zmizí.

Datum: 27.09.16 16:49

Avira Free Antivirus? Nekde na plose nebo dole na liste u hodin, mate ikonku stylizovaneho roztazeneho bileho destniku na cervenem pozadi?
Pokud ano, tak to je ta pricina. Oprava je na 10minut, ale z Vasimi znalostmi by to chtelo, aby to udelal nekdo, kdo tomu trochu rozumi, staci pouceny laik. Ten antivir ma 3 casti a je nutne odinstalovat vsechny, jinak si zadelavate na problem...

Datum: 27.09.16 17:01

Ano,to je ono.Revo Unnistaler to neodinstaluje?Dokud to ale neodinstaluji ,nemohu stáhnout jiný

doplněno 27.09.16 17:08:

Když mně to popíšete krok za krokem,tak to snad zvládnu?

doplněno 27.09.16 17:08:

Když mně to popíšete krok za krokem,tak to snad zvládnu?

Datum: 27.09.16 17:12

Tak to vyzkousejte. Cast 1 je samotny klient, nazev bude neco jako Avira Antivirus, cast 2 Avira Launcher, a mozna mate i cast 3 Avira toolbar pro Firefox. Nazvy nejsou presne, z hlavy to fakt nevim. Ty prvni 2 casti mate na 99%, ten toolbar mit nemusite. Kazdopadne je odstrante vsechny.

Datum: 27.09.16 17:17

Na a když se mi to podaří,všechno odstranit,jaký antivir mi doporučíte? Mám XP-co tam bude nejlepší a hlavně zadarmo,přes stahuj.cz

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.