Cesta na záložní disk

Od: Datum: 25.09.16 20:57 odpovědí: 7 změna: 26.09.16 23:07

Poraďte, prosím - mám v PC SSD 120 GB s OS W10 a SATA 1 TB jako úložiště, kam bych chtěl nasměrovat všechna data. Nevím jak to nasměrování provést - konkrětní cestu.Děkuji za každou radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 25.09.16 21:11
avatar

Dobrý den, dejme tomu, že máte disk C s OS a disk D pro ukládání. Pokud použijete např. program Total Commander, tak si můžete tu správu souborů udělat snadno (kopírování či přesouvání). Jestli myslíte automatické ukládání na stejné místo při stahování souborů, tak toto si nastavíte ve svém prohlížeči. Zdravím!


doplněno 26.09.16 16:11:

heja - jde Vám tedy o umístění stahovaných souboru na disk D? Neumíte si tam vytvořit složku?

Neumíte si nastavit tuto vytvořenou "stahovací" složku v prohlížeči? Opravdu se do té vytvořené složky neumíte proklikat při zadávání, kam má být stahováno? Požádejte o tuto službu někoho znalejšího v oblasti práce s PC.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 25.09.16 21:16
avatar

Ještě mne napadly možnosti, jak pochopit vaše zadání ...

1) při stahování či instalaci uvádí systém, že bude stahovat do (normálně nastaveno do Download)... a můžete tady změnit cestu, že chcete stáhnout či instalovat na druhý disk

2) chcete na SSD mít jen systém a ostatní instalace dávat na druhý - - ale to je pak v případě programů ten SSD k ničemu, protože jakýkoliv program spuštěný z jiného disku bude brzdit systém a ten prostě rychleji jet nemůže...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: heja®
Datum: 26.09.16 13:48

Děkuji za odpověď - platí odst. 1 - sám ale tu cestu nevymyslím

Datum: 26.09.16 23:07
avatar

Mělo by se Vám nabídnout tlačítko "Procházet" (nebo podobný název). Když na ně kliknete, zobrazí se Vám disky v počítači → Kliknete na disk, kam chcete uložit, pokud chcete novou složku, kliknete ještě na "Nová složka", po vytvoření ji nějak pojmenujete (ideálně bez mezer a diakritiky) → a odsouhlasíte "OK" nebo ENTER.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.09.16 21:20

Asi nemyslíte záložní disk, že?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.16 14:41

Jaká data pro nasměrování máte na mysli? Software se standardně automaticky instaluje na systémový disk (tedy C) a uživatelská data, případně to co stahujete, si dáváte sám na datový disk (ve vašem případě 1TB "úložiště").

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.