Úložiště souborů

Od: Datum: 25.09.16 12:29 odpovědí: 2 změna: 27.09.16 06:20

Ahoj, nevíte, kam bych si mohla uložit soubory, o které nechci přijít? Používám službu OneDrive, ale ta slouží jen k rychlé dostupnosti souborů. Kdyby mi spadl Windows, tak bych o ně nejspíš přišla. Mohli byste mi poradit nějakou aplikaci nebo úložiště souborů, které by uchovalo soubory na internetu? Nejde o žádné velké soubory, většinou to jsou dokumenty. Díky :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: rv
Datum: 25.09.16 12:41

Třeba DropBox. Nejedná se o klasický ukládací prostor, ale i pro to se dá vhodně použít. Verze zdarma je 2 GB. Funguje to tak, že na lokálním disku máte složku, která se automaticky zrcadlí i na disku u poskytovatele DropBox. Tuto složku můžete mít i na více PC, i tabletech nebo chytrých mobilech a je na všech automaticky synchronizována. Příklad 1: doma pracujete na svém PC na wordovském dokumentu. V práci se dokument zaktualizuje a můžete na něm pokračovat. Příklad2: Mobilem něco vyfotíte. Doma (v práci, na všech synchronizovaných zařízeních) máte fotku k dispozici na lokálních discích. Pokud nainstalujete DropBox na další počítač a přihlásíte se, automaticky se na něm vytvoří DropBox složka a do ní se zkopíruje celý aktuální obsah.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.09.16 06:20
avatar
Pokud používáte OneDrive, soubory jsou uloženy na "internetu"
Zkontrolovat to můžete zde: https://onedrive.live.com
Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.