Hláška u změnit programy po spuštění

Od: Datum: 24.09.16 21:02 odpovědí: 5 změna: 26.09.16 19:49

Dobrý den. Mám Windovs Home Premium 32 bit na noteboku ACER 5310. Včera se mi objevilo hlášení z přiloženého obrázku, poté co jsem klikl na " změnit programy po spuštění". Poté jsem přeinstaloval Windows( nikoli, kvůli tomu), ale i po přeinstalaci to přetrvává. Ještě tak před 4 měsíci, když jsem na tuto možnost klikl, otevřelo se okno, ve kterém se daly zakázat popř. povolit programy, které se mají spustit po zapnutí počítače. Mám nainstalovaný Avast, ale ten jsem měl i před tím. Ani po té, co Avast zakážu, se to nezmění. Tak by mě zajímalo proč ta hláška vyskakuje a co s tím má najednou společného Windows defender. A jak se do té složky "změnit programy po spuštění" dostat? Jak je uvedeno, dělalo to před přeinstalací i po ní. Ale před přeinstalací nevím, jak přesně dlouho. Ale cca 4 měsíce zpátky to fungovalo normálně a ani v minulosti jsem se s tím nesetkal. Děkuji.

doplněno 24.09.16 21:05:

Když kliknu v ovládacích panelech ba Windows defender, objeví se to samé.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 24.09.16 22:56

Dobrý den, snažím se přijít na to, jaký problém vlastně řešíte, resp. jestli Vám jde o programy (jejich zástupce) ve složce Po spuštění (kam se dostanete i přes klik pravým "myšítkem" na tlačítko START) nebo zda řešíte nespuštěný WD. Ta přeinstalace OS nebyla zřejmě čistá (s formátováním HDD), tak si registr OS stále něco pamatuje. Zkuste pročistit registr OS programem CCleaner, kde také najdete možnost upravit si programy po spuštění (a vidíte i programy spuštěné). Zdravím!

P.S. Když máte Avast, tak snad už ani WD nepotřebujete, resp. nemusí běžet (a zpomalovat PC).

doplněno 24.09.16 23:25:

Podívejte se v programu CCleaner do Nástroje / Start.

doplněno 24.09.16 23:36:

Nemáte zač.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.09.16 23:18

Zajímá mě, co se přihodilo před přeinstalací, že se objevuje tato hláška. Ano, ten defender opravdu nepotřebuji.Jinak Ccleaner nepomohl. Abych pravdu řekl, nevím kde v Ccleaneru zakázar určitý program po spuštění, tak jak to bylo možné v programu "změnit programy po spuštění" . Nemám na mysli odinstalovat, ale pouze dočasně zakázat a pak znovu povolit.

Datum: 24.09.16 23:35

Ano je to tam. Příště musím líp hledat, Děkuji.

Od: akym®
Datum: 26.09.16 19:15

Ve správci úloh lze taky najít programy zapínané po spuštění a tam je povypínat a opětovně spouštět.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.09.16 19:49

Dobrý den. Děkuji za radu, dělám to zatím v případě potřeby přes Ccleaner, jak poradil Ben, ale máte pravdu, i tam to jde,

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.