Nedostatek pameti

Od: Datum: 24.09.16 15:07 odpovědí: 1 změna: 24.09.16 15:24
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli si někdo neví rady. Nedávno mi vrátili notebook z reklamace se zcela restartovaným systémem. Vše bylo smazáno a od té doby jsem na notebook nahrála asi 2 filmy a tak 20 fotek. nicméně mi po nějaké době opakovaně vyskakuje okénko o nedostatku paměti v PC a že pro správné fungování je potřeba všechny aplikace restartovat. Po odkliknutí se vždy vše vypne a musím PC celý restartovat aby začal opět fungovat. Nevíte prosím co je špatně? Mám notebook opět poslat na reklamaci?

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.09.16 15:24

Ahoj,

ve správci úloh klikni na podrobnosti a seřaď si to podle velikosti, tam uvidíš, jestli ti nějaký program nebere až příliš RAM paměti, tento program přeinstalovat případně úplně vymazat.

případně zkus pravé tlačítko na Počítač -> Vlastnosti -> Upřesnit nastavení systému ->na záložce Upřesnit kliknout u výkonu na Nastavení -> přepnout na Upřesnit vyberat změnit, zde odkliknout nahoře možnost Automaticky spravovat velikost stránkovacího souboru pro všechny jednotky -> označit oddíl se systémem a vyber Vlastní velikost -> do první kolonky Počáteční velikost se píše hodnota, co je vypsaná dole jako Aktuálně přidělená hodnota a do druhé kolonky Doporučená hodnota.

Tohle většinou zabralo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.