Domácí multihosting jen pro HTML

Od: Datum: 21.09.16 16:04 odpovědí: 2 změna: 21.09.16 19:33

Zdravím, chci se zeptat, mám cca. 1domén, na kterých běží statická prezentace (u každé 1-3 HTML stránky). Poradí mi nekdo, jak vyřešit tzv. domácí multihosting za co nejnižší cenu? Kupovat NAS je pro mě vzhledem k požadavkům zbytečný, proto bych nejraději nějaký wifi router, který by toto zvládl, popř. USB dongle PC. Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.09.16 17:05

Můžete si koupit například Raspberry Pi a na něm jednoduchý web server zprovoznit. Ale stejně cenově počítejte tak cca 1800-2000Kč. Osobně to považuji za ekonomický nesmysl, už kvůli spotřebě energií.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.09.16 19:33

Dobrý den. Web server jsem hostovat dneska už prakticky na čemkoliv včetně mobilní ho telefonu. Takže pokud máte nějaký starý telefon s androidem, není problém nainstalovat například PAW a jednoduchý web rozjet přímo na něm.. Dokonce se do něj dá doinstalovat i pdopora php a mysql...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.