Acer vypadává wi-fi

Od: Datum: 21.09.16 08:18 odpovědí: 4 změna: 21.09.16 09:41

Zdravím,

Máme doma Acer P253-E TravelMate a vypadává wi-fi. Notebook jede, třeba hodinu ok, ale pak wifi vypadne.Nepomůže nic jiného než restart. Když to nerestartuji a dám odpojit wifi, připojit wifi, tak se mi to nepřipojí, až po zmíněném restartu.

Když mi vypadne wifi na notebooku, tak ostatní přístroje s wifi však běží bez problémů.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.09.16 08:20

Může to být zapříčiněno více aspekty, ale na Vašem místě bych ho sbalil a šup do servisu, přeci jenom odborník bude vědět přesně kam sáhnout.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.09.16 09:33

To se mi nyní bohužel moc nehodí

Datum: 21.09.16 09:38

Zkusil bych teda ještě ovladače tady jsem našel něco: http://www.acer.com/ac/cs/CZ/content/professional-drivers/4532;-;TravelMate%20P253-E

jsou to poslední dvě položky musíte zjistit ale typ adapteru, jestli to bude Atheros nebo Broadcom, podle toho stáhnout ovladač a nainstalovat. Je možné že třeba není jenom aktualizovaný

Od: k2
Datum: 21.09.16 09:41

Nabootovat nejake live CD Linux-u. Pokud to pobezi pod Linuxem normalne, je to SW chyba, pokud to bude vypadavat, tak zbyva HW chyba...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.