Jak sehnat soundtrack méně známého filmu?

Od: Datum: 17.09.16 14:01 odpovědí: 1 změna: 22.09.16 15:08

Zdravím.

Doby, kdy jsem stahoval z internetu ostošest, už jsou nějakých 10 let pryč. Úplně mi unikají novější trendy, jako např. Tor, ale je tu jeden soundtrack, resp. jedna skladba z něho, který jsem ani v době, kdy byl aktuální, nemohl nikde sehnat (torrenty, DC++, warez fóra). Dneska bych si ho i koupil, ale nevím, kde.

Jde o film Minis First Time (česky označeno jako Úkladná vražda ) z r. 2006. Třeba na zbozi.cz ten film na DVD je, ale není tam uvedeno, že zvlášť je i soundtrack, takže, i když je to za 99 Kč, toto kupovat nechci, jelikož takovou položku, byť zakoupenou přes internet, pokud je mi známo, nelze vrátit.

Výpis toho soundtracku je zde: http://www.imdb.com/title/tt0425253/soundtrack , a ten song by měl být buď Shes The One od The Raskins (1. položka v tom seznamu), nebo Dare To Love , rovněž od The Raskins (2. položka v tom seznamu); to mám zjištěno z dřívějška; ona skladba hraje v podkresu zde:


( od času 11:49 ).

Evidentně nejsem sám, kdo to nemůže sehnat ( http://www.soundtrackcollecto…layquestion.php?topicid=13827 ).

Díky za každý tip.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.