Samovolne vymazani dat

Od: Datum: 12.09.16 16:41 odpovědí: 6 změna: 14.09.16 17:07
Zdravim,
dnes jsem prisel domu a kdyz jsem se kouknul na PC, 800 GB dat priste zmizelo za tu dobu co jsem byl pryc (cca 8 hodin). V tuto chvili mobilizuji antivir.
Nevite cim to muze byt? Je zajimave ze tapeta mi stale jede, i kdyz je pry vymazana, dale mam na plowe slozku ktera se tvari ze jsou v ni fotky, kdyz ji otevru neni tam nic.
Podle me mi bud vir vymazal data nebo dela ze ta data vymazal.
Nevite jak to opravit?
Zalohu nemam, protoze jsem TRUBKA a take omluvte gramatiku, pisi to na mobilu.
Diky
doplněno 14.09.16 06:11: Nyni je situace takova. Vratilo se mi nekolik ikon, ozivil se steam, ktery se sam napojil na net. Bohuzel nejde mi pripojit usb z zadneho slotu, pocitac mi hlasi ze mam volnych 807 GB, ale za par minut to je 806, a pak 800. Nevim jestli se mi ta data zacala obnovovat ci co, kazdopadne po zapnuti pc a prihlaseni se mi ukazalo par slozek, ktere hned zmizely, takze data tam jsou.
Ten nevim, jak pripojit usb s programem, nenaada vas neco?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.09.16 21:58

To sis jako řekl: Jsem trubka, tak proto nebudu dělat zálohu? Projeď ten disk eset online scannerem a pak zkus recuvu nebo jiný program na záchranu smazaných dat. Ovšem je to bez záruky.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.09.16 11:35

I když nemáte zálohu, můžete system obnovit k nějakému přednastavenému datu a času.

Ovládací panely-systém a zabezpečení-obnovit počítač do dřívějšího stavu-spustit nástroj obnovení systému

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.09.16 11:44
Nasel jsem 5.9.
Jste si 100% jisty, ze mi to smaze vse jen do 5.9.?
Diky
Datum: 13.09.16 12:29

Chtějte po někom na internetové diskusi 100% jistotu :D

Já bych to tak udělal, ale můžete klidně pro jistotu vytvořit nový-současný bod obnovy např. tím, že nainstalujete do systému libovolný nový program. Pak můžete změny vrátit do stavu, ve kterém je systém nyní!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.09.16 20:35

Bodem obnovy se nevrátí ztracená data. Proč by se bod obnovy měl vytvářet instalací programu? Na to je snad v nástroji tlačítko, ne?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.09.16 17:07

ernie, vím že na notebooku když jsem odinstaloval něco od Aceru tak se mi vytvořil bod obnovy. Ale nevím nic o tom že při instalaci. Třeba to jde někde nastavit

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.