Ffmpegstahování streamu rychleji než realtime

Od: Datum: 12.09.16 08:40 odpovědí: 2 změna: 12.09.16 09:28

Když si stahuji pořady z ivysílání přes ffmpeg přes příkaz ffmpeg -i "http//8.../.m3u8?..." -c copy pořad.ts, tak se to stahuje právě takovou rychlostí (na to i mé směšně pomalé adsl připojení od O2 za cenu optiky od UPC stačí), která odpovídá přirozené rychlosti přehrávání . Tudíž stahování bude trvat tak dlouho, jako samotný pořad.

Chtěl bych to urychlit na maximum, co mé spojení dovolí a servery čt. Vím že to určitě jde, protože když si zkusím stáhnout jednotlivé ts segmenty v tom m3u8, tak není problém jich stahovat víc najednou, tak aby všechny byly staženy co nejrychleji (ale pak je oser to spojovat), a také to umí přehrávač VLC, kde z Menu soubor je něco jako stáhnout a Uložit, a je tam jeden checkbox, který právě omezí rychlost na realtime nebo ne a pak se to stahuje nejrychleji.

Mě by zajímalo, jak to ale udělat v ffmpeg, aby stahoval pořad co nejrychleji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: veronica
Datum: 12.09.16 09:16

Tak to stáhní pomocí FRD bez omezení max. rychlosti přímo v ts. No problem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bonyaklip
Datum: 12.09.16 09:28

tenhle program nepoužívám, ale je často doporučován. To si to radši stáhnu přes ten VLC. Mě zajímalo, jak to stáhnout přes ten ffmpeg konkrétně, protože ten používám denně a znám ho.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.