Youtube trendy - Jak je změnit

Od: Datum: 10.09.16 15:06 odpovědí: 2 změna: 10.09.16 21:46

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda se nějak dají změnit trendy na youtube. Mám tam svůj ůčet a v trendech jsou neustále vlogy a "zábavná" videa českých rádoby youtuberů, videa ze hry Minecraft, Pokemon Go, 10 typů toho a toho, různé challenge atp., které mě absolutně nezajímají. Youtube ví mojí lokaci v České republice a nabízí dle toho trendy. Dá se nějak změnit tato lokace napřiklad na ruskou či anglickou, abych viděl trendy z ciziny? Protože ty naše stojí za .. Přeji hezký den

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.09.16 15:29

Na tabletu v aplikaci youtube je možné u videa označit "to mě nezajímá" zároveň to sleduje co si pustíte a ćasem se zobrazují videa jenom podle Vašeho gusta.

Ohodnoceno: 1x

Od: misa34
Datum: 10.09.16 21:46

Na youtube se dívám pouze přes notebook. Je tam záložka odběry, ve kterých se zobrazují videa pouze od těch youtube kanálů, které odebírám. Jinak nemám možnost videa označit jako "To mě nezajímá.". V těch trendech jsou videa populární v ČR. Podotýkám, že tam mám účet přes google+. Nejde nějak změnit lokace na ten email, třeba jakože pocházím z jiného státu? Hledal jsem na internetu i v anglickém jazyce, ale nebyl jsem úspěšný. A s tím sledováním co si pustím, nejsem si jist, zda to funguje. Jestli v tomu ta služba využívá soubory cookies, tak s tím u mě moc nepochodí. :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.