Vhodný program na otevřeni souboru

Od: Datum: 08.09.16 18:55 odpovědí: 6 změna: 09.09.16 00:17

Dobrý večer. Je možné si stáhnout program na otevření všech souboru a přípon? Stahl jsem si program adobe readr ale nemužu otevřít soubor nebo příponu na programu je zobrazena jak to nazvat spona. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 08.09.16 19:01
avatar

Dobrý den, neexistuje jeden univerzální program, který by otevřel vše (tak, aby to bylo viditelné a použitelné). Ten Váš program je vhodný pro čtení souborů PDF - a zase jiný je určený pro jiné soubory. Takže, uveďte příponu souboru, který chcete otevřít. Zdravím!

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 08.09.16 19:01

Takový program neexistuje. Je to nesmyslný dotaz.

Na základě přípony souboru se dá dohledat aplikace, která jej otevře.


doplněno 08.09.16 19:41:

http://ppk.chip.cz/cs/poradna…o-s-prilohou-winmail-dat.html

Ohodnoceno: 3x
 
Od: misa90
Datum: 08.09.16 19:19

Přípona má název Winmail.Dat.

Datum: 08.09.16 19:42
avatar

Winmail.dat Reader - je zdarma a dá se stáhnout bez problémů z webu

mytrix byl rychlejší

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.09.16 21:38
avatar

Požádejte odesilatele, aby Vám e-mail s přílohou zaslal znovu, e-mail jako prostý text (bez použití "wordovského" editoru).

Existují sice programy, které slibují, že "winmail.dat" otevřou, ale ještě jsem nepotkala takový, který by to opravdu dokázal.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: holoulouer
Datum: 09.09.16 00:17

tehnhle dotaz je těžké wtf. Program na otevření všech souborů je nesmysl (resp. můžeš ho vymyslet), každým programem můžeš otevřít kterýkoli soubor (hodí se dodat že jméno a přípona je bezpředmětné), otázka je, jak se program zachová, například textový editor s tím nemá problém, hexadecimální editor z podstaty taky otevře smysluplně jakýkoli soubor, ale jiné programy neznám , který by toto uměl.. Program adobe reader je podle mě na otevírání pdf souborů.

Nerozumím "soubor nebo připonu". co je na programu (jestli programu!?) je zobrazeno cokoli (a kde že vůbec je to zobrzaneno?)), je důležité asi jako o kolik více rohlíků se dnes prodalo v hlavním městě Ázerbájdzánu v prodejnách, kde prodávají jen muži 45 let a prodejna má vstupní dveřej mezi severem a severovýchodem.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.