Temp zástupce

Od: Datum: 06.09.16 11:26 odpovědí: 2 změna: 06.09.16 11:44
avatar

prosím poradte mi. Co je temp zástupce? Mám ho ve W 10. Jinak vše odstraňuji do koše, ale ten temp zástupce byl také plný dle rady jsem ho vyčistila, Je nutný?. a počítač používáme já i manžel, a on ho nemá, je to nutné? nestačil by jenom koš. K čemu to je. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.09.16 11:36
avatar

TEMP je složka, která slouží k dočasnému uchovávání souborů. Tyto soubory se vytvářejí například při instalaci nějakého programu, při jeho používání apod. Obsah složky TEMP se doporučuje promazávat.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.09.16 11:44
avatar

Nejspíš myslíte "složku" TEMP nikoliv "zastupce". Pokud někde máte zástupce, tak stejně vede k originální složce TEMP.

TEMP od slova temporary, neboli dočasné, provizorní. Je to složka, kam si systém ukládá určitá data, která potřebuje v určitou chvíli pro svou práci, ale dále jej už nezajímají. Takové odkládací místo. Dejme tomu, že si stáhnete instalaci nějakého programu, kterou když spustíte, tak se začne připravovat (rozbalovat) právě do tohoto adresáře. Nebo když rozbalujete ZIP soubor, aplikace si sem ukladaji i své různé logy atd atd. Je to taková jakoby "dílnička" operačního systému :) Obsah můžete klidně promazat. Někdy se ale může stát, že "špatně" napsané programy si do této složky něco odloží, co je poté ale stále potřeba. Ale to jsou vyjímky.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.