Videa, která nejdou pustit v ČR

Od: Datum: 02.09.16 20:33 odpovědí: 6 změna: 03.09.16 09:49

Zdravím

nevíte prosím jestli existuje nějaký program na to, abych si mohla pustit videa, která jdou přehrát například pouze v Americe, UK atd..

děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: klobasa
Datum: 02.09.16 20:49

zapomněla jsem dodat, že se nejedná o videa z youtube, ale z jiných webů, například bbc.co.uk

Od: hololour
Datum: 02.09.16 21:01

přes vpn/proxy, ovšem záleží na konkrétní stránce, třeba existuje jednodušší trik

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.09.16 21:03
avatar

Nedoporučuji tento záměr realizovat. Videa nejsou zablokovaná pro danou lokalitu zbůhdarma, pravděpodobně se jedná o licenční důvody, tedy i kdyby takový program (nebo postup) existoval, byla by to kolize se zákony.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 02.09.16 23:32
avatar

Zkus anonymizér. Třeba anonymouse.org ten tě skryje za proxy, takže cílová stránka vidí jako tvoji IP adresu jinou, většinou americkou.

Druhá možnost je požití posledních dvou verzí prohlížeče Opera ve kterých jde odblokovat VPN funkce. Tam se zatím taky nabízí IP Ameriky a UK ale prý bude možnost vybrat i jiné státy.

V mobilu stačí použít prohlížeč miniOpera protože ten pro úsporu dat sosá vše kamsi do Ameriky, tam komprimuje a teprve následně odesílá na českou IP, což už se ovšem cílová stránka nedozví.

Samozřejmě že ochránci autorských práv z OSA by z tebe radost neměli, ale mají moc práce s autobusáky, kteří si drze pouštějí rádio v autobuse a dopouštějí se tak veřejné produkce bez placení autorských poplatků *smich**zed*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 03.09.16 09:49
Na to existuje spousta doplňků prohlížečů, a například Vámi uvedené anglické stránky odblokuje prakticky každý, i ty, co jsou zdarma, zkuste třeba v Chromu doplněk z webstore "Hola VPN ",sice se poslední dobou hodně pohoršil,ale Angličany určitě odblokuje,pokud chcete více států, je třeba si vybrat ty placené, je to pár korun a fungují velmi dobře, používám několik takových. Ale zkuste tu Holu,ta to BBC stoprocentně dá.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.