Hra nejde otevřít

Od: Datum: 02.09.16 17:27 odpovědí: 2 změna: 03.09.16 11:12

Zdravím. Nejde mi vůbec otevřít PC hra Marine Heavy Gunner: Vietnam. Když 2x kliknu na ikonu exe souboru, tak se vůbec nic neotevře. Zkoušel jsem i nastavení komatibility a nic. Prosím poraďte, už nevím jak dál.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.09.16 00:11

Otvírají se dveře, hra (programy) se spouští. Je to 12 let stará hra a pokud se nepletu, data se tahala z CD ROM. Jak jste ji dostal do kompu? Originál CD, stažená z netu, crack? Je kompletní a funkční? Tady si můžeš otestovat, jestli na tvém počítači pojede, když ti nefunguje ten vyhledávač:

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=2390&game=Marine%20Heavy%20Gunner:%20Vietnam

Ohodnoceno: 0x

Od: vojta1996
Datum: 03.09.16 11:12

Kompletní a funkčí to určitě bude, ale nejde vůbec otevřít. A je navíc stažená z netu. Dříve jsem se díval na nějaký ten crak, a vůbec žádný jsem nenašel.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.