Překlad anglického jazyka

Od: Datum: 02.09.16 05:53 odpovědí: 3 změna: 02.09.16 16:10

Často mi přichází maily v anglickém jazyce, potřebuji umístit na ploše pokyn, aby se mi text mailu automaticky překládal do českého jazyka. Jinak musím anglický text kopírovat a nechat přeložit na jiném programu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.09.16 10:53
Na úplnou automatizaci procesu bys musel mít nějaký jednoduchý prográmek - script. S tím ti nepomuzu,ale můžeš si stáhnout doplněk prohlížeče který ti bez kopírování přeloží veškerý text který obarvíš na modro přetažením myší. Klepni si v prohlížeči na přidat doplněk nebo zadej do vyhledávání addons+ xxx kde za xxx doplníš tebou používaný prohlížeč. V seznamu doplňků vyber překladač nebo translat a instaluj.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.09.16 13:53

Děkuji vám za vaší odpověď. Prakticky to provádím, protože mám jednoduchý program. Ale je to trochu složitější, předpokládal jsem, že v počítači budu moci klepnout na druh jazyka, třeba na tu angličtinu a ono se mi text bude samočinně překládat. V některých případech se mi samotně nabídne možnost přeložit. Ale přesto ještě zkusím ten prohlížeč a zadat vámi navrhované vyhledávání.

Datum: 02.09.16 16:10
Ano tu hlášku "přeložit do jazyka" nebo přeložit z jazyka angličtina má v sobě prohlížeč Chrome a některé další založené na stejném jádru, ale myslím že na poštu se to nevztahuje, jen na obsah ve formátu html.
Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.