Zaseklý notebook, ale reaguje na dotyk

Od: Datum: 31.08.16 14:04 odpovědí: 2 změna: 31.08.16 15:47

Mám problém s notebookem lenov Helix , stalo se mi, že byl v režimu spánku, probudil jsem ho, něco dělal asi 3 minuty a pak se zasekl, Měl jsem otevřen chrome, ten se jen změnil tak, že u okna je Nodpovídá, jinak nereaguje na žádné klávesy, tlačítko režimu spánku, myš, vypojení klávesnice i napájení., Hodiny na systémovém panelu se také zasekly

Jediné na co reaguje, jsou dotyky prstů na klávesnici : nejde nic ovládat, ale zobrazují se "puntíky" po dotknutí a "šmouhy" po tahu, tudíž notebook není určitě uplně zaseklý. Avšak na jiná polohovací zařízení(pero, myš, touchpad) nereaguje.

Jak se tedy mohlo stát, že notebook na nic nereaguje a na toto ano? Jak to vyřešit restartu notebooku?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hololou
Datum: 31.08.16 14:39

Zasaklý notebook jsem odpojil od zdroje a nechal být. Když jsem se po 30min vrátil, notebook byl v režimu spánku a šel naprosto normálně probudit a jde v pořádku nyní V prohlížeči událostí nic zvláštního..

Můžete tuhle anomálii někdo vysvětlit?

Datum: 31.08.16 15:47
avatar

Není to nic mystického, někdy je potřeba nastoupit a vystoupit. Kdyby se to opakovalo častěji, pak zjistit co je příčinou. Možná zrovna probíhala aktualizace některých součástí. Nebo potřebuje hladit, nevím ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.